9.3
Oy ortalaması:
9.3/10 - 55 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Gotham City'de, Joker ve adamları bir mafya bankasını soyarlar. Soygun sırasında Joker tarafından yönlendirilen adamlar teker teker birbirlerini öldürürler ve Joker parayla birlikte tek başına bankadan çıkar. Bu sırada Batman ve Teğmen Jim Gordon mafyayı ortadan kaldırmak için planlarına yeni ilçe avukatı Harvey Dent'i dahil etmeye karar verirler.
Mafya patronları Sal Maroni, Gambol ve Çeçen bir video konferansı sayesinde Çinli muhasebecileri tarafından paralarının gizlice Hong Kong'a kaçıldığını öğrenirler. Bu sırada toplantıyı kesen Joker, Batman'in yetki alanının olmadığını, istediği her yerde paralarına ulaşabileceğini söyler. Bu nedenle paranın yarısına karşılık Batman'i öldürme vaadi verir ama mafya patronları bunu reddeder ve Gambol Joker'in başına bir ödül koyar. Sonrasında Joker Gambol'u öldürür ve onun adamlarını kontrolüne alır. Batman Lau'yu yakalar ve Joker ve kalabalığa karşı tanıklık etmesi için Gotham'a geri sunar.

Yorumlar (7)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. alper

  kötü film kötü hikaye kötü gerçeklik, film özetle kötü! çünkü çizgiroman gerçekliği de olsa insanların davranışları gerçekçi değil. İnsanlar öyle makine gibi ne programlarsan onu yapmaz. kimse karnındaki bombayla patlamaz kimse manyak bir adamın dediklerini robot gibi yapmaz. gerçekçi olmayan saçmadır saçma olan gereksizdir. vakit kaybı diyenlere kızarım zaten film vakit kaybıdır ama bu tam kayıp…

 2. 10000.0000 avro

  Vay canına bu harikaydı izleyin. com

 3. Murat

  Çalışmıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. @samil

  Şu film sadece Joker için izleniyor.

 5. @Musa Eren

  Genelde batman izlemeyi fazla sevmem sadece joker için izledim ve izlediğime memnunum çok güzel bir film kaliteli olmuş 10 puan veriyorum

 6. @filmci

  Hans zimmer’ın harika müzikleri, Cristopher nolan’ın harika yönetmenliği,harika oyunculuklar.Filme alınmıış en iyi batman filmi.

 7. @metindgunay

  Mükemmel