9.2
Oy ortalaması:
9.2/10 - 113 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Gotham City'de, Joker ve adamları bir mafya bankasını soyarlar. Soygun sırasında Joker tarafından yönlendirilen adamlar teker teker birbirlerini öldürürler ve Joker parayla birlikte tek başına bankadan çıkar. Bu sırada Batman ve Teğmen Jim Gordon mafyayı ortadan kaldırmak için planlarına yeni ilçe avukatı Harvey Dent'i dahil etmeye karar verirler.
Mafya patronları Sal Maroni, Gambol ve Çeçen bir video konferansı sayesinde Çinli muhasebecileri tarafından paralarının gizlice Hong Kong'a kaçıldığını öğrenirler. Bu sırada toplantıyı kesen Joker, Batman'in yetki alanının olmadığını, istediği her yerde paralarına ulaşabileceğini söyler. Bu nedenle paranın yarısına karşılık Batman'i öldürme vaadi verir ama mafya patronları bunu reddeder ve Gambol Joker'in başına bir ödül koyar. Sonrasında Joker Gambol'u öldürür ve onun adamlarını kontrolüne alır. Batman Lau'yu yakalar ve Joker ve kalabalığa karşı tanıklık etmesi için Gotham'a geri sunar.

Yorumlar (15)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @rasidozengin

  Yeniden yükler misiniz link bozulmuş

  0 0
 2. Eleanor

  Bir filmi güzel yapan izlenebilir kılan detaylardan birisi de müzikleridir kuşkusuz.Hans Zimmer bu konuda en iyisi diyebiliriz.Bilenler hak verecektir yönetmen C.Nolan olunca filmin kötü olma lüksü yok.Nolan ın Batman üçlemesinin zirvesidir bu film bana göre.Oyunculuklar çok iyi özellikle H.Ledger Jokeri oynamak için doğmuş resmen.Birçok kişiye göre daha iyisi gelmeyecek bir oyunculuk çıkardı ve eğer ölmeseydi muhtemelen 3 film ile sınırlı kalmayacaktı.Bir süper kahraman filmini iyi yapan şeylerden birisi de kötü tarafın ne kadar güçlü olduğudur ki bu filmde Batman Joker uyumu oldukça başarılıydı.Hala izlemek için tereddüt ediyorsanız hiç düşünmeyin play e tıklayıp basıp arkanıza yaslanabilirsiniz.İlk kez izleyecek olanlar sizi acayip kıskanıyorum şuan 🙂

  0 0
 3. Omar

  Hem 1080P hem de altyazılı olarak yüklediğiniz için çok teşekkürler

  0 0
 4. The Mastermind

  Hans Zimmer de olmasa film izleyemeyeceğiz

  0 0
 5. Mustafa kara

  kötü diyenlere birşey demek istemiyorum

  gidin hayal mi gerçek mi izleyin aptallar

  0 0
 6. abidin

  alper sen nasıl bir ruh hastasısın aq film dediğin zaten bir kurgudur gerçeğin peşine düşüp ne bok yicen 🙂

  0 0
 7. Levent

  Film senin komple kişiliğinden daha gerçek, aptal aptal cümleler kurup eleştiri yapmaya çalışıyorsun birde. Komik. Neyse. Klasik Türk. Uzanamadığı ciğere bok atacak illa. İnanılmaz.

  0 0
 8. Mehmet

  Cidden çok taştuşlu bir film kesinlikle izleyin

  0 0
 9. alper

  kötü film kötü hikaye kötü gerçeklik, film özetle kötü! çünkü çizgiroman gerçekliği de olsa insanların davranışları gerçekçi değil. İnsanlar öyle makine gibi ne programlarsan onu yapmaz. kimse karnındaki bombayla patlamaz kimse manyak bir adamın dediklerini robot gibi yapmaz. gerçekçi olmayan saçmadır saçma olan gereksizdir. vakit kaybı diyenlere kızarım zaten film vakit kaybıdır ama bu tam kayıp…

  0 -4
 10. 10000.0000 avro

  Vay canına bu harikaydı izleyin. com

  0 0