8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Genç bir adam olan Jack ve kendisinden küçük olan kardeşleri Billy, Jane ve Sam'in büyük bir sırları vardır. Dört kardeş bir arada kalmaya devam edebilmek adına sevgili annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalmıştır. Ancak bu şartla birlikte yaşamaya devam edebilecek olan kardeşlerin hayatını zorlaştıran bir diğer etmen daha vardır ki, bu sakladıkları sırdan çok daha kötücüldür. Genç kardelşlerin yaşadıkları malikanede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve kardeşlere rahat vermemektedir... Sergio G. Sánchez’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda George MacKay, Charlie Heaton, Mia Goth, Anya Taylor-Joy, Matthew Stagg, Nicola Harrison yer alıyor.

Yorumlar (10)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @MrNobody

  Guzel film izlenir.

  0 0
 2. @d21k

  bu tarz filmlerde en sevmediğim şey hayalet,şeytan vb doğa üstü figürlerin olması. bu yapıtlar malesef korkutucu olmaktan daha ok saçma oluyorlar. ancak bu filmde neyse ki hayalet falan yok… konu,işleyiş,oyunculuk ve ters köşe final mükemmel..

  0 0
 3. @AHMETMERAL77
  Spoiler içeren alan!
  Şimdi kardeşleri var mı, yok mu ? Hiçbir şey anlamadım.
  0 0
 4. @suranur

  TERS KÖŞENİN PİRİ ŞU iSPANYOLLAR

  0 0
 5. @mustix619

  Mükemmeldi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

  0 0
 6. mustafa57

  İspanyol dizilerinden sonra ispanyol filmi için herkes burda

  0 0
 7. @asia

  çok iyi film.

  0 0
 8. seyit

  bir solukta izlenecek güzel bir film

  0 0
 9. fisun

  gerçekten süper bir film izlemenizi tavsiye ediyorum süper ötesi göz yaşlarımı tutamadım dram aşk gizem korku hepsi mevcut ama dikkatli izleyin sonu muhteşem…

  0 0
 10. bir dost

  anlamadımm ne olir

  0 0