Film yüksek kalite görüntü ile güncellenmiştir. İyi seyirler...
8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 14 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

David Kim’in 16 yaşındaki kızı kaybolunca, yerel soruşturma açılıp davaya dedektif atanmıştır. Dedektiflerin araştırmaya başlamasından 37 saat sonra David kimsenin bakmadığı bir yeri araştırmaya karar verir. Bütün sırların saklandığı yer kızının bilgisayarıdır. Bilgisayarı kurcalayan çaresiz baba, kızını bulmak için geride bıraktığı ipuçlarını takip etmelidir. Aneesh Chaganty’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda John Cho, Debra Messing, Joseph Lee, Michelle La gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (5)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @Chokei

  Seneryo kurgu filan hepsi güzeldi ama saçma bulduğum bir şey var. Amerikada yaşayan asyalılar ingilizce konuşup rusça yazışıyorlar ve bunu amerikan haber kanalı olarak gösterilen görüntülerde de yapıyorlar. Niye böyle bir saçmalık var?

  0 0
 2. @powerist

  Mükemmel bir senaryo, harika çekim teknikleri, filmin son sahnesine kadar sürekli artan bir gerilim. Son zamanlarda seyrettiğim en iyi filmlerden biriydi. Konusuna diğer sitelerde baktığımda genelde masa başında ve sanal ortamda sosyal sitelerde geçtiği yazıyordu. Ama buna rağmen hiç durağan olmayan bir film. İlk başta biraz rahatsız etse de çok çabuk alışıyorsunuz.
  Flash Forward dizisinde izlediğim John Cho filmin başrolünde resmen döktürmüş. The Mysteries of Laura ve Will & Grace dizilerinden Debra Messing de John Cho’un seviyesinde.
  Hiç tereddüt etmeden seyredin…
  Adminlerimizden de bir istekte bulunayım film için. Sanırım yüklediğiniz kopya ilk çıkan Rusya için hazırlanan R5 sürümü. Filmde kullanılan ve mutlaka takip edilmesi gereken ekran görüntülerinde yazılanlar hep Rusça… Filmin sonradan çıkan sürümlerinde ise İngilizce. Yüklenen filmi yeni sürümü ile değiştirirseniz çok iyi olacağı kanısındayım. Saygılar… 🙂

  0 0
 3. @oxygen

  son yıllarda izlediğim en iyi senaryo ve film emeğe saygı güzel çekmişler başarılı

  0 0
 4. @iremdrkl

  bıraktığı etki bakımından bence güzeldi izlemeye değer. ebeveynlerin çocuklarına etkilerini anlatıyor. ailede yaşananlar aslında çocukların karakterlerini, çevrelerini şekillendiriyor. bana verdiği mesaj sadece para vermek, okul nasıldı deyince iyi cevabını almak, çok korumak ya da tamamen özgür bırakmak iyi anne baba yapmıyor maalesef.

  0 0
 5. Icarus MD

  Tamamına yakını dijital platformda ve özellikle arama motorlarında, sosyal medyada geçmiş bir film. Güzel bir çalışma. Aileleri de paranoyaya sokmaya yetebilecek bir film. Bazı mesajlar vermesi bakımından mutlaka izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Belki de en önemli mesaj da “çocuğunuzun anne babası değil, arkadaşı olun”. Teknolojinin yol açtığı yalnızlaşma ve bunun uzantılarını çok güzel anlatmış. Bu arada filmdeki John Co’nun çaba sarfettiği araştırma süreci konusunda oldukça profesyonel, hacker tabanlı ekipler olduğunu biliyorum. Yöneticiye teşekkürler.

  0 0