Film yüksek kalite görüntü ile güncellenmiştir. İyi seyirler...

8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

David Kim’in 16 yaşındaki kızı kaybolunca, yerel soruşturma açılıp davaya dedektif atanmıştır. Dedektiflerin araştırmaya başlamasından 37 saat sonra David kimsenin bakmadığı bir yeri araştırmaya karar verir. Bütün sırların saklandığı yer kızının bilgisayarıdır. Bilgisayarı kurcalayan çaresiz baba, kızını bulmak için geride bıraktığı ipuçlarını takip etmelidir. Aneesh Chaganty’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda John Cho, Debra Messing, Joseph Lee, Michelle La gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (3)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @oxygen

  son yıllarda izlediğim en iyi senaryo ve film emeğe saygı güzel çekmişler başarılı

  0 0
 2. @iremdrkl

  bıraktığı etki bakımından bence güzeldi izlemeye değer. ebeveynlerin çocuklarına etkilerini anlatıyor. ailede yaşananlar aslında çocukların karakterlerini, çevrelerini şekillendiriyor. bana verdiği mesaj sadece para vermek, okul nasıldı deyince iyi cevabını almak, çok korumak ya da tamamen özgür bırakmak iyi anne baba yapmıyor maalesef.

  0 0
 3. Icarus MD

  Tamamına yakını dijital platformda ve özellikle arama motorlarında, sosyal medyada geçmiş bir film. Güzel bir çalışma. Aileleri de paranoyaya sokmaya yetebilecek bir film. Bazı mesajlar vermesi bakımından mutlaka izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Belki de en önemli mesaj da “çocuğunuzun anne babası değil, arkadaşı olun”. Teknolojinin yol açtığı yalnızlaşma ve bunun uzantılarını çok güzel anlatmış. Bu arada filmdeki John Co’nun çaba sarfettiği araştırma süreci konusunda oldukça profesyonel, hacker tabanlı ekipler olduğunu biliyorum. Yöneticiye teşekkürler.

  0 0