7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 11 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Marcus Zusak tarafından yazılan filmin konusu olarak, Death, Liesel Meminger’in, İkinci Dünya Savaşı sırasında dokuz yaşındayken bir Alman çalışan sınıf mahallesinde yetiştirilmesinden başlayan hikâyesini anlatıyor. Liesel çok geçmeden kitaplarla öyle bir bağ kurar ki onlarla bir tür aşk ilişkisi yaşamaya başlar. Bir süre sonra da kitap çalmaya ve çaldıklarını da üvey babası ve diğelerine getirmeye başlar. Death tarafından kaleme alınan roman 2007’de yayınlanmıştır ve halen de gayet başarılı bir biçimde satışı devam etmektedir.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. cey

  Sen ne güzel bir filmsin <3

  0 0
 2. @aoao

  öylesine ağır bir filim..

  0 0
 3. rvexct

  Kitabını okumuştum ve kitap da daha ayrıntılıydı film de olaylar çok çabuk gerçekleşti ve çoğu olay verilmemiş ama yine de film de efsaneydi emeği geçen herkese teşekkür ederim, izlemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 4. öznesiz

  O kadar güzel bir filmdi ki, Azrail’in sesi de çok huzurluydu Dogville filmini izleyen bilir, oradaki dış sese benziyordu. Ayrıca filmden alıntılanacak çok güzel diyaloglar vardı.

  0 0
 5. @HHK1

  Bilgisayar başında hazırlanan, oyunculuk içermeyen, sürekli yükselen bir şiddeti besleyen aksiyon filmlerinden bunaldıysanız bu filmi öneririm. İçinizi ısıtacak sımsıcak bir hikâye ve çok güçlü karakterlerle tanışacaksınız. İki büyük oyuncunun arasında kocaman ve anlamlı gözleri ile oynayan bir çocuğu ve onun dünyasını keşfedeceksiniz. Kitapları ve kitap dünyasını seviyorsanız, çocukların bakış açısından ve kadim bir yok edicinin gözünden bu filmi izleyin. Pişman olmayacaksınız. Biterken yaşadığım hüzün, duyduğum o his… Sizlerde de karşılık bulacaktır ve çift güzel gözün bakışı ile dünya daha da güzel olacaktır.

  0 0
 6. runner 1903

  Okumanın ne kadar degerli oldugunu bir kez daha gördük,kitaplar gerçek dostlarımız,film muhteşem birşekilde anlatmış iyiligi ve kötülügü hayatın güzellikleri ve çirkinliklerini emegi geçenlere teşekkürler.

  0 0