7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 57 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan sparrow olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir, ancak kişiliksizleştirme eğitimi süreci boyunca benlik hissini korumak için mücadele eder. Haksız bir sistemde kendi gücünü bulması, programın en güçlü varlıklarından biri olarak yükselmesine sebep olur. İlk hedefi ajansın Rus istihbarat alanına en hassas nüfuzunu sağlayan CIA yetkilisi Nate Nash’dir (Joel Edgerton). İki genç görevli kariyerlerini, bağlılıklarını ve her iki ülkenin güvenliğini tehdit eden bir aldatmacaya düşerler.

Yorumlar (27)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @gecececireiz

  jennifer lawrence ve fragmanına kanıp izlediğim film.

  Spoiler içeren alan!
  soğuk savaş bitti bu heriflerin rus kompleksi bitmedi. yahu bir tane bile iyi rus yok, bütün amerikalılar melek. ruslar ensest, katil, tecavüzcü, kötünün iyisi bile (jennifer’in kendisi) vatan haini. öte yandan cıa ajanları kgb ajanlarının iyiliğini düşünen dünyayı kurtarmaya çalışan kahramanlar.
  amerikan propagandası beğenmeyenler izlemesin diyen yazar bozuntusuna selam olsun. böyle aşağılık propaganda olduğunu bilsek izlemezdik zaten. bizim yeşilçamın malkoçoğlundan, bugünün vatanım sensin gibi işlerine kadar hiç bir toplumu saf kotu gostermemisizdir. propagandanın bile etiği var ama bazıları dötünü amerikaya tamamen açmış ordan gelenle mutlu oluyorlar.
  1 0
 2. @kumpir66

  Abartılı bir şeyi yok ama zaman kaybı da değil güzel, film iyi seyirler.

  0 -1
 3. @ercansat

  Sıkılmadan izlenebilecek güzel bir fim.

  0 -1
 4. @--Nyks--

  Daha farklı hayal etmiştim beklentimi çok yüksek tutmuşum ama güzel bir film

  1 0
 5. @leosoldier

  CASUSLUK FİLMİ SEVENLERİN MUTLAKA İZLEMESİ LAZIM.BAZI KİŞİLER BARDAK NE İŞE YARAR DİYOR.AMERİKAN AJANININ PARMAK İZİ VAR GÖRÜŞTÜKLERİNE DAİR KANIT.VİYANAYA GİTTİ AMCASI VE AMERİKAN CASUSU VE BANKA HESABI VİYANADAKİ.HEPSİ BİRBİRİNİ TAMAMLIYOR VE DİSKLERİN ŞİFRELEMESİ.

  1 -2
 6. @neselihakan

  bilindik rus amerika casusluk işleri.

  Spoiler içeren alan!
  film fena degil. birazda kızın totosu.
  0 -1
 7. eptam

  Güzel flim.

  0 -1
 8. @ikbal46

  ”Vilademir Putin mi lan o” diye düşünsemde 2 saat boyunca film güzel, izlenebilir

  1 0
 9. cengiz özkul

  Müthiş güzel bir film, her sahnesi etkili..

  0 -1
 10. @levooo

  muhteşem bir kedi fare oyunu.teşekkürler

  1 -1