10.0
Oy ortalaması:
10.0/10 - 2 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Babasının bir dövüş sırasında herkesin önünde yenilmesinden büyük bir utanç duyan küçük Huo, dövüş konusunda olabileceğinin en iyisi olmaya karar verir. Fakat hayatta her şeyden çok sevdiği ailesi, intikam için gerçekleştirilen bir saldırı sonucunda öldürülünce, bu Huo’ya büyük zarar verir. Bu olaylardan sonra, Yuanjia kaçar, yaşamak ya da ölmek umurunda değildir. Tüm umudunu kaybettiği anda, büyük anne Sun ve kör torunu, onu bulurlar ve yeşillikler içindeki köylerine götürürler. Bu insanların nazikliği ve cömertliği sayesinde Yuanjia, kendisi için yeni bir yaşam tarzı bulur ve gerçekten uğrunda dövüşülecek kadar değerli bir şey keşfeder. Juanjia kendini bildi bileli dövüş sanatları öğrenmek istemektedir. Babası, mükemmel bir dövüşçü olmasına rağmen, oğlunun kendisinin yolunu izlemesini istememiş ve onu eğitmemiştir. Babasının bu davranışı, Yuanjia’nın bu konudaki isteğini daha da güçlendirir ve arkadaşı Nong Jinsun’un yardımıyla kendini eğitmeyi başarır.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Mysticc

  Muhteşem bir Filmdi. Jet Li hayranım sana. Teşekkürler bu film için sevgili site yöneticileri. Sadece tek bir olumsuz şey yazacağım. Türkçe Altyazı bu kadar berbat olamazdı. Bunu çeviren arkadaş İngilizce biliyorsa ben Çİnliyim diyorum sadece. Tekrar teşekkürler.

  0 0
 2. Gökhan

  İnsan olmaya dair, sosyal bir valığın bir parçası olmaya dair, insanın varoluşsal sorunlarına dair ve niceleri konusunda insanı düşündüren, güzel anlamda dürten harikuladenin fevkinde bir film.
  Bu filmi paylaşan sinemaa ekibine teşekkür ederek, bir eleştiri de bulunmak istiyorum;
  Lütfen altyazıyı kaldırın ki insanları bu filmdeki harika dialogları doğru şekilde anlasın ya da doğrusunu yazın..

  Fikrimi okuma amacıyla zaman harcadığınız için teşekkürler..

  Saygılarımla,

  0 0