8.5
Oy ortalaması:
8.5/10 - 57 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Kral Arthur efsanesinin tahminen 6 seriden oluşacak zincirinin ilk halkası olan filmde efsanenin doğuşu kayadan kılıcı çıkartan Arthur’un kral seçilmesiyle başlıyor.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @timshel34

  Seri yapmasını bekliyorum Guy Ritchienin, hızlı akan filmlerine bayılıyorum. Snatchden sonra hayal kırıklığı yaratmadı.

  0 0
 2. @yobas

  Filmin kadrosu oldukça kaliteli. Kurgu fantastik bir senaryo için tadında olmuş. Yönetmen başarısını tekrardan seyirciye sunmuş. Fakat senaryoda ufak tefek sıkıntılar olduğu seyirciye yansıyor. Kimsenin bir şey demeden sahnenin oradan oraya atlaması konuyu biraz havada bırakmış. Şuana kadar her şey güzel iken işin içine film müzikleri girince birden film çok güzelleşiyor. Filmi gözlerinin kapalı izleseniz sıkılmazsınız. Filmi izlemeyenler ve izleyip de müziklere dikkat etmeyenler için buyurun resmi müzik listesi: https://www.youtube.com/watch?v=U5hE3GLSnTo&list=PLBKadB95sF46sIN2fmEWPPzlCeRXx-Lio

  0 0
 3. @m3rt

  Efektler ve çekim konusunda cidden mükemmeldi film. Konusu tamam iştelik. Aşırı bir beklentiye girmeye gerek yok kurgu konusunda, genel bu tarz filmlerde nasıl gelişiyorsa olaylar bunda da öyle ilerliyor. Büyücü rolünde ki kız 2-3 filmde daha dikkatimi çekti, mistik rollere çok yakışıyor. O kızın karakterlerini izlemesi ayrı bir zevkli. Kral Arthur rolünde ki oyuncu da iyiydi, bir kaç sahnede rolünün sırıtması dışında. Film sıkmadan izletiyor kendini. 7/10

  0 0
 4. selami

  sağolunuz.

  0 0
 5. @slimmshadyytr

  Efsane bir film olmuş charlie hunnam Kalitesini göstermiş.

  0 0
 6. @House Stark

  Film harikaydı. Başta ön yargılıydım fakat izledikçe izletti.

  0 0
 7. soner

  Hunnam için bir bakayım dedim ama sons of anachyden sonra onun sahnelerinde, bi yerde harley göreceğim gibi geliyor 🙂

  0 0
 8. @lovefool300

  Güzel 7.5/10

  0 0
 9. @deltaxy

  Çok iyiydi be !

  0 0
 10. Darkside

  Filme önyargılı yaklaştım. Bugüne kadar milyon tane çekilmiş klasik kral arthur filmidir diye aynı robin hood gibi. Ama utandırdı. Baya başarılı bir film yapmışlar, karakter isimleri farklı ve taştan kılıç çıkarma olmasa anlaşılmaz. Devamını bekliyorum bakalım seri nasıl olacak.

  Site mükemmel diyecek tek kelime yok! Teşekkürler

  HD bulamayan arkadaş, atarlanmadan önce ufak bir göz gezdirirsen sol üstte player seçeneğini görebilirsin. Oradan kaynak değiştirerek içerisinde 720p olan platin seçeneğine ulaşabilirsin ya da diğerlerine.

  0 0