7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 65 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Filmin uyarlandığı kitabın son bölümünde Thomas her şeyini kaybeder. Kayranlı dostlarını, hayatını, anılarını… Son bir testin ardından deney tamamlanmıştır. Thomas, İsyan Organizasyonunun kendisine söylediklerine itimat etmemeye başlar.Çünkü onların söylediklerinden çok daha fazlasını hatırlamaktadır. Thomas labirenti yenmiş, Alev Deneyini geçmiş ve şimdi arkadaşlarını kurtarmak için akıl almaz bir mücadele içine girecektir.

Yorumlar (23)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @hanselim1

  Efsane bir film izleyiniz izlettiriniz sadece bunu değil tüm seriyi

  0 -1
 2. eray

  Öncelikle Film kötü diyenler. Mantık aramasın. Fantastik bir film mantık aramayın. Zevkini çıkarın Fantastik filmlerin amacı mantık değildir. Öyle olsa DELİ leri de düşünün 🙂 Ben DYLAN O BRİEN için izledim sevdigim için. Genellikle OYUNCUya bağlı filmler izlerim. Ama Filmde kötü değildi 1 de 2 de. Eğer Mantık arayacaksanız Oceans eleven serisi falan izleyin 🙂

  0 0
 3. @PulseNeon

  Serinin kitabını da okuyan biri olarak rahatça söylebilirimki film kötüydü.

  0 -1
 4. @ozgurkalender

  Benim için serinin en kötü filmiydi diyerek başlamak istiyorum. Ancak seri genel olarak güzeldi. O yüzden filmi dövmüyorum. Sadece patlamalar, atlamalar, zıplamalar ve daha bir çok spolier olabilecek şeyden bahsetmiyorum… Modern sinema tarihinin izleyici garantili, popüler Hollywood gişe sistemine yenik düşmüş bir senaryo olduğunu düşünüyorum. Devam eden serinin ilk filminde hissettiğimiz o merak ve gizem unsuru yok. Tabi serinin kitaplarıın okuyanlar için bu olay biraz daha farklı. Kitapta canlandırdığınız gibi olmayabiliyor durum. Yine de bu kadar olumsuz konuşup filmi en derinlere atmamak lazım. Thomas Brodie-Sangster (aka Newt)’ın oyunculuğu serinin bu filminde kendini çok net bir şekilde gösteriyor. Dylan O’Brien (aka Thomas) ise ilk filmden beri ciddi bir düşüş halinde. Oyunculuğu artık benim için inandırıcılığını yitiriyor. Tabi ki bu canlandırdıkları karakterlerin gelişimiyle de ilgili ancak Thomas karakteri güçlenen, olgunlaşan bir yapıdayken Dylan O’Brien’ın mimik ve duygu kontrolündeki zayıflığı az da olsa hissedebiliyorsunuz. Son olarak içinde Giancarlo Esposito geçen her çalışmayı izleyebilirsiniz. Adam nerede oynarsa oynasın kalitesini çok net bir şekilde gösteriyor. Şimdilik birer söylenti olarak kaldı ama bence serinin devamı olacak. İki kitap daha kaldı. “The Kill Order” ve “The Fever Code”. Bunlar da filme çevrilirse, umarım hem senaryo hem de oyunculuk açısından daha güzel bir yere sahip olurlar. Keyifli zaman geçirmek için izlenebilecek güzel bir üçlemenin son filmi.

  İyi seyirler diliyorum.

  0 0
 5. @receperogluuu

  Çok güzel bir film izlemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 6. minho sever

  bu film benim hayatım bğenmeyen mezara marş marş…

  0 0
 7. @canbugraulusoy

  Harika bir film olmuş gayet başarılı , kesinlikle izlenmesi gereken bir film

  Spoiler içeren alan!
  Keşke sonda adada bitmeseydi normal bir şehir ortamında bitseydi çok daha iyi olurdu
  0 0
 8. @kripto9999

  önceki serileri güzeldi ancak bu berbat olmuş

  0 0
 9. @Tiya

  Teknoloji özürlüyüm. Fragman yerine filmi nasıl izleyebilirim? Destek lütfen.

  0 -1
 10. deniz

  matık ve zamanlama hatalarıyla dolu bir film. potensiyeli yüksek olan ama başarılamamış. kitaptan uyarlama birçok film gibi mahvedilmiş ama izlersenizde sadece aksiyonu için izleyin çok kafa yormayın.

  1 0