8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 32 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Herkes gençlik yıllarında masalsı bir aşk hikayesini hak eder. Ancak ne yazık ki, durum 17 yaşındaki Simon Spier için biraz karışık. O, henüz ailesine ve arkadaşlarına eşcinsel olduğu gerçeğini açıklayabilmiş değil. Üstelik sorunları, onların tepkilerinden korkmakla da kalmıyor. İnternet üzerinden konuştuğu bir sınıf arkadaşına da aşık. Ancak kimliğini gizli tutan bu sınıf arkadaşının kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok! Bu iki sorunun çözümü de hayatını değiştirecek adımlar atmasından geçiyor...

Yorumlar (37)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @TimeZord

  İşleyişi çok güzeldi. Tahmin ettiği kişilerin yüzüyle hayal etmesi, kendi kafasındaki kurguların ekrana yansıtılması baya eğlenceliydi. Özellikle de herkesin ailelerine hetero olduklarını söyledikleri sahmeye bittim. İzleyince moral bozmayacak nadide lgbt filmlerinden biri, olayın ciddiyetini, mağduriyetini ekrana güzel taşıdıkları gibi keyifli olmasını da sağlamışlar. Oyunculuklar da oldukça kaliteliydi. Görüyoruz ki artık ünlü oyuncular bu gibi lgbt yapımlarında daha çok kendilerini ortaya koyma konusunda cesaretliler.. Bundan daha iyi nasıl diyelim.

  0 0
 2. @MrNobody

  Film çok güzeldi. İzlemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 3. @KadJ

  Gayet güzel temasını güzel işlemiş bi filmdi. Eşcinsellik hakkında yorum yapmam gerekirse tercih etmediğim ve insanlarında olmasını istemediğim bi durum, ama bu onlara hakaret edilip dışlanmasını gerektiren bişey asla değil ve insanların da saygı duyması gereken bişey, umarım insanlar saygı duymayı öğrenir

  0 0
 4. Nix
  Spoiler içeren alan!
  Mavinin siyahi çocuk olduğuna inanamıyorum
  0 0
 5. @SKYTPE

  gaylerin amk

  1 -4
  • @m3rt

   Aslında böyle bir yorumu ve düşünceyi dikkate alıp cevap bile vermemek lazım ama neyse kendime saygısızlık edip sana cevap yazıyorum. Kardeşim sorunlu musun sitedeki her eşcinsel temalı filmi açıp bir bir yorum atmışsın? Madem bu kadar taraftarı değilsin ne diye ilk anda hepsini bulupta tek tek yorum atıyorsun altlarına… Aslında gerçekten sizlerde bi sorun varda nasıl düzelecek bu ben bilemiyorum. Sana hayatında mutluluklar, tek dileğim kendini ve beynini geliştirmeye bak. Hayatta düzgün bir birey olarak kaliteli yerlere gelmeyi kendine ilke edin. Hadi hoşçakal.

   1 -1
 6. @burningblue

  BURNİNG BLUE ADLI FİLMEDE TÜRKÇE ALTYAZI EKLEYEBİLİR MİSİNİZ ?

  0 0
 7. @burningblue

  Film gerçekten harikaydı…

  1 0
 8. @idtcall

  ahh Simon kalbimmm. tüm duyguları alt üst eden bir film mutlaka izleyin

  1 0
 9. emre

  keşke türkiye de de böyle olsa . ben eşcinsel olduğumu aileme açıklasaydım muhtemelen beni evden atarlardı . hele bir de okula söylesem bu çocuğun yaşadıklarının 10 kat fazlasını yaşardım . lanet olsun homofobiye !

  2 -1
  • @Huesca

   Biz de seninle böyle tanışıp mailleşelim ister misin Emre ? 😀

   0 0
 10. Hazel

  Cidden çok etkilendim. Tek kelime ile muhteşemdi.

  1 0