8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 32 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Herkes gençlik yıllarında masalsı bir aşk hikayesini hak eder. Ancak ne yazık ki, durum 17 yaşındaki Simon Spier için biraz karışık. O, henüz ailesine ve arkadaşlarına eşcinsel olduğu gerçeğini açıklayabilmiş değil. Üstelik sorunları, onların tepkilerinden korkmakla da kalmıyor. İnternet üzerinden konuştuğu bir sınıf arkadaşına da aşık. Ancak kimliğini gizli tutan bu sınıf arkadaşının kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok! Bu iki sorunun çözümü de hayatını değiştirecek adımlar atmasından geçiyor...

Yorumlar (37)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Can

  Film oldukça güzeldi. Eşcinsel insanları umarım bir nebze anlamalarına yardımcı olur. Hayat herkes için zor. Ama toplumun kendisinden farklı olanları dışmalası kadar saçma birşey yok. Umarim homofobikler yorum yaparken biraz olsun dikkat eder

  1 0
 2. @thatstrangelady

  Ağlattın be Simon. Hayatını bir yalan olarak yaşamak çok zor, ama homofobik saygısızların gelip böyle hakaret etmeleri çok kolay. Filmin konusu belli, hayatın gerçeklerini kabullenemeyen bir cahilsen, izleme. Ama insan olmak istiyorum diyorsan izle, öğren. Film mükemmel.

  1 0
 3. beyza

  sırf homofobik yorum atmak için bi filmi araştırıp izlemek çok saçma nxmskkakks
  happy pride arkadaşlar 🌈

  2 0
 4. ORHAN

  Homofobiklerin-cahilce- yorumlarına yol açacak gay temalı sıradan bir gençlik filmi.

  1 0
 5. @sarikaya.han

  Bu filmden sonra eşcinselleri daha iyi anlamaya başladım ve filmi beğeneceğimi düşünmüyordum. Ama aksine çok hoşuma gitti. Tanıdık yüzler vardı 13 Reasons Why ve Flash dizilerinden o yüzden oyunculara kolay ısındım. Anlatmak istediği şeyi çok iyi anlatan bir film. Bu filme bi şans verip izleyin derim.

  2 0
 6. @Hamzapk93

  Eşcinsel film hayranları doluşmuş yine iğrenç domuzlar! Bu kadar edepsiz bir olaya karşı nasıl olağan tepki verebiliyorsunuz anlamıyorum. Bu filmlerin amacı zaten eşcinselliği güzel bişeymiş gibi empoze etmek. Bunu bile bile izleyen, yüksek puan veren, olumlu yorum yapan herkesten iğreniyorum!!!

  0 -4
  • @mrscamender

   asıl senin gibi insanların toplumdan dışlanmas gerek.

   1 0
  • @m3rt

   Sen hangi zihniyete göre değerlendiriyorsun eşcinselliği? Milletten duyduğunuz, gördüğünüz şeylerle sadece eleştiri yapıp (düzgün bile değil eleştirin.) oraya buraya sataşmak derdiniz. Kime göre iğrenç, neye göre iğrenç? Kardeşim git kendi hayatını yaşa filmide düzgün eleştiriyorsan eleştir, direk konuyu bireysel olarak millette yansıtma. Cidden bitmiyorsunuz yani. Filmden başka her şeyi eleştiriyorsunuz…

   2 0
  • @umutistn

   Kimsenin hayatına karışamazsın. Onların yaptıkları ya da yapmadıkları yüzünden hakaret de edemezsin. Madem hoşlanmıyorsun izleme. Yönetmende düşünmemiştir zaten Hamza bey filmimizi beğenmez çekmeyelim diye 😀 Sen kimsin ki insanları seçimlerine göre yargılıyorsun.

   3 0
 7. @--Nyks--

  Bence başarılı bir film, ele aldığı konuyu güzel bir şekilde işlemiş. Karakterleri çok samimi buldum, çoğu gençlik filmi normal hayattan çok uzakta çekiliyor, ya sürekli gerçekleşen cinsel olaylar ya da aşırı zengin olma durumunu bu filmde görmemek gerçekten keyif vericiydi.

  3 0
 8. @m3rt

  Bence güzeldi 😀 Bazı sahnelerde çok duygulandım! 10 üzerinden 7-8 arası puanım.

  0 0
 9. @m3rt

  Epeydir bekliyordum düşmesini, sonunda ağız tadıyla izleyebilirim sanırım 😀

  Ve de lütfen homofobik şekilde yorum yapacaksanız hiç izlemeyin daha iyi… Tekrardan bir “Call Me By Your Name” vakası yaşamayalım, güzelce izleyelim filmimizi ve gidelim… Hayır ben cidden anlamıyorum fragmanı ve açıklaması filmin nasıl bir film olduğunu zaten açıklıyor siz hem laf atmaya gönüllü olup hemde niye filmi ısrarla izlersiniz onu anlamıyorum ben. Garip yani.

  1 0
  • @mrscamender

   Onlarda onu düşünecek zeka da yoktur bence ama neyse küfretmeden ayrılıcam burdan.
   Film gayet güzeldi.

   1 0
 10. @miharbi

  Rica ediyorum ki homofobik arkadaşlar yorum yazarken yorum yapın! Gereksiz şekilde küfür etmeyin yada aşağılamayın.

  2 0