8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 58 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Tayvan'ın başkenti Taipe'nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağı üzerinden yurutülür. Lucy, bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye olarak çalışmak zorunda kalan genç bir kadındır. Bir gün bir teslimat öncesinde taşıması için vücudunun içine yerleştirilen uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy'nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca olağanüstü bir durumla karşılaşır; damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır. Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın acımasız bir savaşçıya dönüşecektir.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @felicity17

  Başta izleyip izlememe konusunda kararsızdım. Konu bakımından da “Limit Yok (Limitless)” filmine benzettim. Çok akıcı ve keyifliydi. Yalnızca sonu beni bir miktar üzdü. Tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.

  0 0
 2. @yobas

  Senaryo çok iyi, söylenecek laf yok fakat film; bir insan, beynini daha fazla kullanınca ne olur hissini tam anlamıyla seyirciye aktaramıyor. Buna sebebiyet verenler de yönetmen ve görüntü yönetmeni. Senaristin kalemine sağlık. Bu yüzden güzelim bilim-kurgu çöpe dönüşüyor. IMDb puanı zaten demek istediğimi açıkça gün yüzüne sürüyor. Ayrıca filmde sahneler arası kopukluk ve hatalar o denli mevcut ki fark ediyor insan ve bu da seyir zevkini ve olay bütünlüğünü büyük ölçüde olumsuz etkiliyor.

  0 0
 3. @Regular Show

  ne ara evrime bağladınız ?

  0 0
 4. AcaipK

  Süperrrrrrrrrrrr.

  0 0
 5. @tolgatezel

  Ahhh şu film’i defalarca unutup unutup baştan yeniden seyretmek istiyorum. Sitede 10 yıldız verdiğim iki filmden biri şuanlık. Tabi ki IMDB anlamında çok yukarılarda değil belki ve eleştiri de epey almış olabilir ama beni hiç ilgilendirmiyor açıkçası . Tek bir saniyesinde bile sıkılmadığım baştan sona zevk aldığım enfes bir film. Tabi ki oldukça ütopik yani insan hiç bir zaman bu kadarını kullanamayacaktır beynin’in ama bu zaten bir bilim-kurgu film’i. Bu tip filmleri görüp saçma bulup ne bu ya falan diyip yorum atan,geçen insanlar var . Onların haline acıyorum. Bu arada insan aslında beynin’in %10’unu kullanmıyor bu sadece halk arasında yaygınlaşmış bir hurafe. Her insanın kullandığı Yüzde oranı farklı. Ve bu sabit bir sayı ile yorumlanamıyor. Bu resmi bir bilimsel açıklamadır.

  Siteye çok çok teşekkürler , herkese sevgiler

  Kendi kişisel puanım 10/10 Yıldız.

  0 0
 6. @metindgunay

  güzeldi

  0 0