7.8
Oy ortalaması:
7.8/10 - 16 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Disney, 1959 klasiği “Uyuyan Güzel”in en ikonik kötü karakterinin anlatılmamış hikâyesi olan “Maleficent”ı sunar... Görkemli siyah kanatlara sahip güzel, saf ve genç bir kadın olan Maleficent, barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için sakin bir hayata sahiptir; ta ki bir gün insanlardan oluşan istilacı bir ordu gelip, toprakların uyumunu tehdit edene kadar... Maleficent, topraklarının koruyucusu olur ama acımasız bir ihanete uğrar ve bu yüzden o saf kalbi taşa dönüşür. İntikam hırsıyla dolan Maleficent, insanların kralıyla destansı bir savaş verir ve sonuç olarak yenidoğan çocuğu Aurora’yı lanetler. Çocuk büyüdükçe Maleficent, Aurora’nın krallıkta başarıyı ve Maleficent’ın gerçek mutluluğunu sağlayacak anahtar olduğunu fark eder. “Maleficent,” 1959 klasiği “Uyuyan Güzel”in en ikonik kötü karakterinin anatılmamış hikâyesinde, Maleficent’ın kalbini taşlaştıran ve onun, bebek Aurora’yı lanetlemesine yol açan olaylar anlatılıyor.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @fysldg

  Hikaye güzel aslında ama ben izlerken sıkıldım. Ayrıca angelina jolie’nin güzelliği oyunculuğunun önüne geçtiğini düşünüyorum.

  0 -1
 2. @tolgatezel

  Güzel,eğlenceli bir masal uyarlaması. Fantastik yapımlar içerisinde keyif alınarak seyredilebilecek cinsten . Boş vaktiniz de türünün sevenlerine tavsiye ederim. Keyifli seyirler , sevgiler

  Siteye teşekkürler

  Kendi kişisel puanım 6.5/10 Yıldız.

  0 0