8.7
Oy ortalaması:
8.7/10 - 42 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars'ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı'nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Yax10

  Matt Damen yerine başka bi oyuncu olsaydı film çok sıkıcı olabilridi ama mükemmel oyunculuk 2.30 saatin nasıl geçtiğini anlamadım

  0 0
 2. @vader

  Güzel film izleyin.

  0 0
 3. @Reiwan

  2 Saat 16 Dakika olan bu filmin bir saniyesinden bile sıkılmadım, Top 10 listeme girmiş durumda. Eşsiz. Genel anlamda saçma propagandalar bulunmayan en mükemmel uzay filmi. Hakkında söylenebilecek çok fazla tanımlama ve övgü cümlem bulusa da son olarak şunları söylemek istiyorum. İnsan hayatı, her biri, sonuna kadar değerlidir ve hepimizin, her insan hayatına değer vermemiz gerektiğini gösteren en büyüleyici filmdir kendi yorumumla. Hepinize iyi sehirler, güzel günler ve mutlu/sağlıklı yaşamlar dilerim.

  0 0