Film yüksek kalite görüntü ile güncellenmiştir. İyi seyirler...
8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 40 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Mission: Impossible Yansımalar, Görevimiz Tehlike serisinin 6. devam halkasıdır. İkonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamandadır. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşer ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine girer. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyulur... Filmin başrolünü Tom Cruise üstlenirken kadroda Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson, Alan Hunley'i canlandıran usta oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane'i canlandıran Sean Harris, Julia Meade'i canlandıran Michelle Monaghan, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett yer alıyor.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Erol

  Teşekkürler.

  0 0
 2. @xeagle

  tom cruise yine oyunculuğunu konuşturmuş.Güzel film izleyin.

  1 0
 3. @aoao

  çok eğlenceli ve güzel bir filim…

  0 0
 4. Phaedrus escobar

  bu adamın her filmi güzell be aga.

  0 0
 5. @Matakosman

  Filim çok güzel tavsiye ederim

  0 0
 6. @sarikaya.han

  Bu filmi beğenmemin en büyük nedeni filmi yaparken gösterdikleri özen. Kovalama sahnelerinden tut o helikopter sahnesine kadar hepsi gerçekten çekildi. Ne bir efekt ne de numara. Tom Cruise ve ekip hakkını veriyor. Serideki en sağlam film diyebilirim.

  0 0
 7. furkan

  1.34.36 daki atlama sahnesinde tom cruise ayağını kırıyor youtube da sahneyi ağır çekim izleyebilirsiniz 🙂

  1 0
 8. @destan

  ajanımız yaşlanmış valla sakalları bile beyazlamış son sahnede biraz sakallı idi orda belli oldu 😀 muhteşem bir Görevimiz Tehlike daha bu film çıtasını hiç düşürmedi her zaman muhteşem tek nefesede izkenecek filmler idi

  0 0
 9. @segpinus

  harika

  0 0