9.3
Oy ortalaması:
9.3/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

En iyi arkadaşını kaçırmamak için çok uluslu büyük bir şirketin her şeyini riske atan genç kız Mija'yla tanışın, en yakın arkadaşı ise Okja adında büyük bir hayvan. Başrollerinde Tilda Swinton, Paul Dano ve Seo-Hyun Ahn'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Joon-ho Bong oturuyor. Joon-ho Bong senaryoyu ise Jon Ronson ile birlikte kaleme aldı. Film ayrıca 70. Cannes Film Festivali'nde büyük ödül Altın Palmiye için yarışıyor. Sinefesto.

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Pevees The Ghost

  Lily Collins için izledim. Her ne kadar az sahnesi olsa da yine muhteşemdi. Film desen ayrı muhteşem. Beklediğimden çook çok daha güzel bir film çıktı. Yine güzel, yine güzel.

  0 0
 2. @TimeZord

  Çok değerli bir filmdi. Oyuncular, hikaye, alt metinler, müzikler çok kaliteliydi. Tilda Swinton ve Jake Gyllenhaal ı oldum olası sevmişimdir, oyunculukları harikaydı. Müzikler de sanki Türk ezgileri taşıyordu ki bu da filmi sevmemin bir başka sebebi oldu. Netflix yapımlarında kültürleri harmanlamayı çok güzel başarıyor. Bu filmde de Korenin muhteşem doğasına ve güzel insanlarına şahit olmak mutluluk vericiydi. Filmin ana fikri, bilinçlendirici ve uyandırıcıydı gerçekten. Belki dünyamızda süper domuzumuz yok ama, ineklerimiz, koyunlarımız ve normal domuzlarımız var. Hepsinin kaderi aynı.

  0 0
 3. sci man77

  beyni olanlara 9

  0 0