Film kaliteli görüntüyle güncellenmiştir. İyi seyirler...
7.4
Oy ortalaması:
7.4/10 - 14 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Medeniyet, büyük bir olayla yıkıldıktan binlerce yıl sonra insanlık yeni bir yaşam biçimine adapte olmuştur. Devasa hareketli şehirler dünyada dolaşarak kendilerinden güçsüz kasabaları yağmalamaktadır. Londra'nın küçük şehirlerinden birinin Alt Katman’ından gelen Tom Natsworthy, tehlikeli kaçak Hester Shaw'la karşılaştıktan sonra hayatta kalabilmek için savaşmaktadır. Yollarının kesişmesi beklenmedik olan bu ikilinin kurduğu ihtimal dışı ortaklık, dünyanın kaderini değiştirecektir... Sinemaa.net olarak Ölümcül Makineler izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @empoze

  boş zaman varsa izlenebilir

  0 0
 2. Rambo

  Çok kötü çok klişe bir film. Bu kadar emek verip nasıl böyle rezil bir film çıkarabilmişler aklım almıyor. Azıcık film zevkiniz varsa gidin başka bişey izleyin. Vaktinize internetinize yazık. Puanım 2/100. (Yanlışlık yok 10 üzerinden değil 100 üzerinden 2)

  0 -1
 3. Eren

  Süper !!

  0 0
 4. @gecececireiz

  Kategorisinde gâyet başarılı bir yapım. Sıkılmadan izleyebileceğiniz türden ayrıca altyazida, görüntüde, seste herhangi bir sorun yok, keyifle izleyebilirsiniz

  0 0
 5. @powerist

  daha önceki yorumlara cevaben yazıyorum: yeni yüklenen sürümde altyazı, ses ve görüntü de problem yok. hepsi de seyretmeye uygun.
  filme gelince… senaryo bilindik: kıyamet sonrası dünya. 60 dakikada hayatın nasıl yok olma eşiğine geldiğini filmin başında veya biraz geri dönüşlerle izletmiş olsalardı daha hoş olurdu bence. ayrıca filme ismini veren o devasa şehir/makinelerin nasıl yürütülebildiği de senaryoda atlanmış.
  Robert Sheehan’i Misfits adlı dizide izlemiştim ilk defa. orada da hoşlanmamıştım oyunculuğundan. burada da sırıtıyor. ağlak suratlı bir tip olmuş çıkmış.
  izlerken bir sonraki sahnede ne olacağını az çok tahmin edebiliyorsunuz. ama yine de vakit geçirmek için fazla sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film.

  1 0
 6. @Keyser Söze yönetici

  Birkaç saat içinde hem alt yazı düzelecek hemde diğer film Overlord eklenecek. Akşam hazır olun.

  3 0
 7. Baş
  Spoiler içeren alan!

  Admin altyazı önemli değilde görüntüde sıkıntı var. Tel ile izlenemiyor çok küçük ;(

  0 -1
 8. Can

  Admin filmleri nasıl bukadar hızlı getiriyorsunuz bilmiyorum. Diğer sitelere göre açık ara en iyi site budur nokta

  0 0
 9. @Keyser Söze yönetici

  Yine her şeyi çok iyi bilen birkaç kişi gelmiş buraya lagaluga yapmış. Yukarıda açıklama var film alt yazısı dandik olduğu için geçici bir player ile eklendi ve güncellenecek.

  3 0
  • @powerist

   adminim… yeni altyazı çıkmış. ilgilenebilecek misin? şimdiden teşekkürler.

   0 0
  • @ragnar4747

   reis overlord ne zaman yüklersiniz web sürüm çıktı teşekürler 🙂

   0 0
 10. @GoDLiKe

  alt yazı çok kötü..

  0 -2