8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 61 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır...

Yorumlar (14)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Khonktar
  Spoiler içeren alan!
  mary jane neden yok
  0 0
 2. .

  Bence May hala’nın daha genç olması çok daha iyi olmuş. Açıkçası ben hiç 70 yaşında gibi görünen bir kadının hala olmasına alışamamıştım. Çizgi romanlarındaki gibi savaşırken şaka yapması da iyi olmuş.
  Tobey Maguire 30 yaşında gibi gözüküyordu filmde. Bu filmde ise Tom Holland tam spider-man’in özelliklerine uyuyor.
  Ben beğendim açıkçası

  1 0
 3. @Thaldpy

  Bu hem eğlenceli, hem aksiyonlu, hem de mizah dolu harika bir film.

  1 0
 4. @umutistn

  Gerçekten ne izledim ben. Bir de buna milyon dolar harcamışlar. Rezalet resmen koskoca Örümcek Adam serisinin geldiği hâle bak. Yazık cidden.

  1 0
 5. @abt16

  Keyifle izlenebilecek bir film.

  1 0
 6. @tokat60

  biraz cocukca biraz eğlenceli birazda heyacanlı on üzerinden altı

  1 0
 7. @m3rt

  Fragmandan sonra heyecanla bekledim ama resmen hayal kırıklığı bu. Sırf bir film çıksın diye ortaya bir şey atmışlar gibi hiç bir artısı yok. Şişirme sahnelerle 2 saat olacak diye uzatmışlarda uzatmışlar. Örümcek adam rolünde ki oyuncu tamam bende ama film cidden olmamış. Umarım birde seri olarak devam ettirmezler bunu. Avengers filmlerinde felan görelim o yeter. Ve de hala rolünde ki kadın özellikle seçildi sanırım ben böyle oynak karakter görmedim 😀 Eski filmlerde ki o “hala” imajını yıktı attı… Seven sevsin filmi umrumda değil, ben hiç hoşlanmadım. Ek olarak Ironman karakterini yıllardır sevemedim ve bu gidişle de hiç sevemeyecek gibiyim. Karakter inanılmaz itici geliyor bana.

  0 0
 8. soner

  Her amerikalı genç br gün spiderman de oynayacak

  0 0
 9. @ilkerc4

  Filmi ergence bulanları anlamak cidden güç. Film bence harika ve çok gerçekçi yapılmış. Ergen bir SpiderMan nasıl olmalıysa öyle olmuş, izlerken çok keyif aldım.

  Sadece daha fantastik bir rakiple karşılaşması gerekiyordu bana göre, viilian istenileni veremedi ve sevdiği kızın babası olması tam bir klişeydi.

  0 0
 10. Tuğrul

  Bazı arkadaşlar filmi ergence bulmuş ve diğer SPM filmleriyle karşılaştırmışlar falan. Arkadaşlar ÇR’de orijinal örümcek bu zaten keko keko konuşup cahilliğinizi akıtmayın buralara.

  0 0