8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 49 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır...

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (12)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @Thaldpy

  Bu hem eğlenceli, hem aksiyonlu, hem de mizah dolu harika bir film.

  0 0
 2. @umutistn

  Gerçekten ne izledim ben. Bir de buna milyon dolar harcamışlar. Rezalet resmen koskoca Örümcek Adam serisinin geldiği hâle bak. Yazık cidden.

  0 0
 3. @abt16

  Keyifle izlenebilecek bir film.

  0 0
 4. @tokat60

  biraz cocukca biraz eğlenceli birazda heyacanlı on üzerinden altı

  0 0
 5. @m3rt

  Fragmandan sonra heyecanla bekledim ama resmen hayal kırıklığı bu. Sırf bir film çıksın diye ortaya bir şey atmışlar gibi hiç bir artısı yok. Şişirme sahnelerle 2 saat olacak diye uzatmışlarda uzatmışlar. Örümcek adam rolünde ki oyuncu tamam bende ama film cidden olmamış. Umarım birde seri olarak devam ettirmezler bunu. Avengers filmlerinde felan görelim o yeter. Ve de hala rolünde ki kadın özellikle seçildi sanırım ben böyle oynak karakter görmedim 😀 Eski filmlerde ki o “hala” imajını yıktı attı… Seven sevsin filmi umrumda değil, ben hiç hoşlanmadım. Ek olarak Ironman karakterini yıllardır sevemedim ve bu gidişle de hiç sevemeyecek gibiyim. Karakter inanılmaz itici geliyor bana.

  0 0
 6. soner

  Her amerikalı genç br gün spiderman de oynayacak

  0 0
 7. @ilkerc4

  Filmi ergence bulanları anlamak cidden güç. Film bence harika ve çok gerçekçi yapılmış. Ergen bir SpiderMan nasıl olmalıysa öyle olmuş, izlerken çok keyif aldım.

  Sadece daha fantastik bir rakiple karşılaşması gerekiyordu bana göre, viilian istenileni veremedi ve sevdiği kızın babası olması tam bir klişeydi.

  0 0
 8. Tuğrul

  Bazı arkadaşlar filmi ergence bulmuş ve diğer SPM filmleriyle karşılaştırmışlar falan. Arkadaşlar ÇR’de orijinal örümcek bu zaten keko keko konuşup cahilliğinizi akıtmayın buralara.

  0 0
 9. Yunus Emre

  Bu site gördüğüm en iyi film sitesi.

  Bu arada film resmen ÇÖP.Bu kadar ergen filmi görmedim spiderman serilerinde,İzlediğim en kötü spiderman serisiydi.Hiç bir aksiyon yoktu zaten ana kötü çok berbat seçilmiş daha iyi olabilirdi.Senaryo zaten her gün izlediğiniz rastgele süperkahraman filmlerinde ki gibiydi.Nasıl örümcek adama dönüştüğünü de göstermeden başlıyor film yani eyvallah captan america da felan göstermişler tamam da ben o filmi izlemek zorunda değilim.Herşeyi atlamışlar kısaca izlenmeye gerek olmayacak bir film ilk spiderman filminden sonra bu zerre zevk vermedi.

  0 0
 10. Hakan

  Öncelikle site harika! Filmi ise hiç beğenmedim :/ Çocuksu, ergen, 90’lı yıllar amerikan gençlik-okul filmleri sahneleri ile başlayıp bitmek bilmedi.. 25dk dayanabildim. Baştan sona itici, antipatik bir film olmuş. Başrol oyuncusu da olmamış. Bundan önceki amazing spiderman oyuncu ve yönetmen olarak efsaneydi. Bu ise bence spiderman’e resmen hakaret olmuş. İyi olarak söyleyebileceğim tek şey standart yaşlı may, mary jane vs olaylarından uzaklaşmaya-farklılaşmaya çalışmış. Çocuklar için seyredilebilir.

  0 0