9.4
Oy ortalaması:
9.4/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanır. Anne ve babası, sadece yetenekli öğrencilerin bulunduğu bir özel okula giden oğullarının başarısını görmeyi arzulamaktadır. Ancak Miles’ın okulla pek ilgisi yoktur. O daha çok arkadaşları ve kendisini grafiti konusunda cesaretlendiren amcası Aaron ile zaman geçirmek ister. Miles, hayatındaki ufak sorunlarla boğuşurken radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla bambaşka bir dünyaya adım atar. O artık özel yeteneklere sahip olan bir süper kahramandır. Zehir atma, kamuflaj, nesnelere yapışabilme, çok gelişmiş duyma pek çok güç kazana Miles, gerçek bir süper kahraman olabilmek için Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Spider-Ham’dan yardım alır. Süper kahraman olmanın sorumluluklarını öğrenen Miles artık maskesini takıp kötülüğe karşı savaşmak için harekete geçmelidir... Orijinal seslendirme kadrosunda Shameik Moore, Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Nicolas Cage, Liev Schreiber, Lily Tomlin, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry ve John Mulaney gibi isimlerin yer aldığı animasyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman oturuyor. Sinemaa.net olarak Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @KadJ

  SÜRÜKLEYİCİ
  Bir solukta biten güzel bir film. Önyargılı yaklaşmayın

  0 0
 2. @Chokei

  amazing ve home coming serilerden çok daha keyifli ve duygu dolu bir bir spiderman filmi olmuş mutlaka izleyin pişman olmayacağınıza garanti verebilrim.

  0 0
 3. SEE

  Hikaye gayet guzel ve surekleyici. Senaristler ayri bir alkisi hak etmis. Dialoglar cok keyifli. Mizahi tadinda.

  Spoiler içeren alan!
  Sadece bana gore coklu evrende farkli spiderman ler ile hikayenin ilerlermisi biraz sacma.Bir tane siyah spider olsun diye iyi kasmislar.
  0 -3
 4. @theerror35

  Animasyon pek tarzım değil ama buna bayıldım. Oldukça eğlenceli. Kesinlikle pişman olmazsınız.

  0 0
 5. @Dumble

  Açık ara farkla en iyi Spider-Man filmi aynı zamanda benim için en iyi animasyon filmi. Filmin ilk dakikalarından Miles Morales’i seviyorsunuz çünkü onda kendinizde buluyorsunuz ve film sizi içine hapsediyor ki bunu her film beceremez. Black Panther gibi bir çöplük en iyi film ödülüne layık görülürken bu filmin sırf animasyon olduğu için az ödül alması tam olarak cahilliktir. İzleyin, izletin artık ülkecek “Rafadan Tayfa”, “Bilmem Ne İstanbul’da” gibi animasyonlar (!) yapmak yerine bunları örnek alsak sinema sektörümüz daha da gelişebilir.

  2 0