8.1
Oy ortalaması:
8.1/10 - 13 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

14. yüzyılın İskoçyası’nda yaşanan gerçek bir hikayeyi konu alan "Outlaw King", İngiltere kralı I. Edward’ın Orta Çağ İskoçyası’nı işgali sırasında, Robert the Bruce’un verdiği mücadelenin ve fedakarlıklarının hikayesini anlatıyor. Robert, 1300'lü yılların başlarında İskoç bağımsızlığı için İngiltere'ye karşı onurlu bir savaş verir. Bu mücadelesinin sonunda da İskoçya Kralı olmaya hak kazanır. Ancak I. Robert'ın gözü tahtta ve altında değildir. Olabilecek ağır sonuçlarına rağmen Robert İskoç tacını giydikten sonra bir grup hırslı askeri toplayarak acımasız krala ve onun dengesiz oğlu olan Galler Prensi’ne karşı savaşmaya başlar. Bruce kendisininkine oranla daha büyük ve daha iyi donanımlı olan işgalci İngiliz ordusunu yenmek için kurnazlığını ve cesaretini kullanmak zorundadır... “Star Trek” serisinin Kaptan Kirk’ü ve “Wonder Woman”ın Steve Trevor’ı olarak tanıdığımız Emmy adayı aktör Chris Pine’ın, İskoçya kahramanı Robert the Bruce’a hayat verdiği film, prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirdi. “Yeryüzündeki Son Aşk”, “Yüksek Risk” ve “İki Eli Kanda” filmleri ile tanınan İskoç yönetmen David Mackenzie'nin yönetmenliğini üstlendiği filmde, Altın Küre ödülünün sahibi yakışıklı oyuncu Aaron Taylor-Johnson, “Lady Macbeth”in genç yıldızı Florence Pugh, “Game of Thrones”un Stannis Baratheon’ı Stephen Dillane, Glue'nun James'i Billy Howle, Tony Curran, James Cosmo ve Sam Spruell gibi isimler de kadroda yer alıyor. Sinemaa.net olarak Outlaw King izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (8)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @gandalfmeg

  Savaş sahneleri verdiği acımasızlık,çaresizlik hissiyatları muazzam.

  0 0
 2. @gandalfmeg

  Çok başarılı.

  0 0
 3. @MasterTurk

  Gerçekten muazzam bir biyografi, filmin ilerleyişide çok güzel soluksuz izlettiriyor tavsiye ederim izleyin.

  1 0
 4. Kedi

  Gerçekten çok güzel bir film.Özellikle savaş sahneleri ve dönemin vahşetini ortaya koyan vahşi sahneleriyle gerçekten iyi bir film olmuş.

  1 0
 5. ORHAN

  Yorumuna gönülden katıldığım -yıldırım karakan-arkadaşın yorumuna aynen katıldığımı, sitede sinema seven arkadaşların varlığıyla,mutlu olduğumu belirtmek istedim.

  2 0
 6. yıldırım karakan

  on numara film her nekadar brevaheart kadar olmasada konusu işleyiş ve ilerleyişi savaş sahneleri ve anlatım diliyle güzel bir yapım @segpinus kullanıcı isimli şahıs ÇÖP yazmış ,yazmışda bari detayınıda verebilseymiş ne manada çöp neyini beğenmemmiş o konulara girecek beyin ve kapasite olmadığı için filmi karalayıp izlemeye niyet edip yoruma göre izleyecek kişileride bu güzel filmden kaçırmış asıl senin gibi böyle güzel filmleri kötüleyip izlenmesini önleyen beyinsiz tipler ÇÖP sünüz bitmediniz bir türlü siteye film için teşekkürler.

  2 0
 7. @segpinus

  ÇÖP

  1 -6
 8. @aoao

  çok hoş bir biyografik yapım olmuş..

  2 0