9.2
Oy ortalaması:
9.2/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İlk filmde yaşanan olaylardan altı yıl sonra, Ralph internetin veri alanında yeni maceralara atılır. Bir Wi-Fi yönlendirici kendi bölgelerine takılınca onun da Sugar Rush için yedek parça bulması gerekir. Bu yüzden Ralph ve en yakın arkadaşı Vanellope parça arama macerasında yeni gelenekler, dünyalar ve karakterlerle karşılaşırlar. Sinemaa.net olarak Oyunbozan Ralph ve İnternet izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Lordrose

  Bir dostum sayesinde arabalar 3’ü izleyerek ilk defa bir animasyondan dostlukla ilgili ders almıştım ve içim sıcacık olmuştu. Şimdi ise bu filmi izleyerek yaptığım hataları farkedebildim. Dostluğa önem veren ve dostunu kaybetmekten korkanlar için fazlasıyla duygusal bir film olabilir. Gözyaşlarımı tutamadığımı itiraf etmeliyim. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler!

  1 0
 2. @ailana

  Allah aşkına şu playerleri düzeltin de bi şeyler izleyelim, fragmanla yetiniyoruz, bazılarında o da olmuyor bi ilgilenin lütfen

  0 0
 3. @TimeZord

  Olağanüstü güzel bir filmdi. Gerçekten çok duygulandım, Reiwan’ın yorumuna tüm içtenliğimle katılıyorum. İlk filmini de çok beğenmiştim ama muhtemelen bu çok daha iyi bir hikayeye sahipti. Terapi gibi geldi. Herkese iyi seyirler dilerim.

  1 0
 4. @Reiwan

  Belki de bir animasyondan ders almayacak kadar büyük olduğunuzu düşünüyorsunuzdur, ya da ne bileyim, sizi eğitemeyeceğini falan… Ben bunun böyle olmadığını zamanında Arabalar 3 filminde öğrendim. Yanılmak bazen çok güzel olabiliyormuş onu da öğrendim. Ralph, bana tekrar bunu gösterdi. Film o kadar güzel, o kadar değerli, o kadar duygusal ve o kadar mutlu edici ki…. Problemlerimin hepsinden bir süre de olsa uzaklaştırdı beni. Kalbimi tekrar sevgi ve neşe ile doldurdu. Kesinlikle izlemenizi öneririm. Dublaj sevmeyen biri olarak, bu sefer dublaj izlemek beni fazlasıyla keyiflendirdi. Ha bir de şarkıları çok güzel, Shazam’a tekrar uğramak zorunda bıraktı her biri… Umarım siz de filmden keyif alırsınız! İyi seyirler dilerim!!

  2 0