8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 54 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Kevin (James McAvoy) kişilik bozukluğundan mustarip biridir. Farklı yaşlarda ve cinsiyetlerde 23'e yakın kişiliği bedeninde barındırmaktadır. Güpegündüz 3 genç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa kapatır. Kızlar zamanla Kevin'ın değişik sürprizleriyle ve farklı kişilikleriyle tanışırlar. Fakat Kevin'ın büründüğü bu farklı kişilikler, bedeninin de giderek değişmesine sebep olur. 3 kız, kurtulmak için zekice bir plan yapmak zorundadır... Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini; The Sixth Sense (Altıncı His), Signs (İşaretler) ve Unbreakable (Ölümsüz) filmleriyle tanınan M. Night Shyamalan üstlenmekte.

Yorumlar (24)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @mhell

  Efsane bir film olmuş.

 2. @kazmyzc

  Söylenecek pek fazla söz yok. Oyunculuk, senaryo farklı ve sıkmadı. 10 üzerinden 8 alacak bir film. Kesinlikle tavsiye ederim.

 3. @kimoki

  Oyunculuğun ön plana çıktığı filmlerden.

 4. bora

  GÖreceksınız bunun devamı cekilcek.Muhteşem bir seri olcak aynı hannbıl gıbı 😀

 5. @TimeZord

  James McAvoy kişilik değişimleriyle hayran bıraktı. Konu da çok başarılı. Tür, korku-gerilim dense de öyle karanlığa sürükleyen bir atmosferi yok, aksine empati yapmayı sağlıyor. Özellikle terapist kadının empati yaklaşımı çok güzeldi.

 6. @asia

  James McAvoy, efsane oyuncular arasında yerini alacak.bu kesin.

 7. @Sahkarga

  değişik, kafa karıştırıcı…çoklu kişilik iincelenmeye değer bir konu…etkileyici ve güzel bir film…
  Psikoloji ilgi alanınızda ise mutlak izlenmeli derim…
  teşekkürler

 8. @ailana

  izlemeyi merakla bekliyordum sonunda izleyebildim ve kafam çok karıştı ama güzel film.

  Spoiler içeren alan!
  bir insan tamam 23 kişiliğe sahip olabilir ama bir canavar mı? çok saçma değil mi yani o güç o kuvvet düşünerek nasıl gerçek olabilir ki? psikiyatristler hadi izleyip cevaplasınlar bunu. ve sondaki sahnede bunun devamının geleceğini hissettim nedense
  • @CenkCengiz

   @ailana

   Spoiler içeren alan!
   holywood çok sever böyle şeyler yapmayı zihninle ya da zihninde yarattığın şey gerçek olabilir ama bu gerçeklikten ne anladığına bağlı. dünyada doğanın yasaları geçerlidir varlıkların hayal güçleri değil :)) öte yandan teknoloji geliştikçe insanların sanal dünya da hayat edinmeleri mümkün olacağından çok da dalga geçmemek lazım sonuçta isteyen maddeler dünyasında isteyen sanal gerçeklikte yaşar tercih meselesi.. ama böyle şeyler var mı diye sormayın artık lütfen bu ve bunun gibi herşey sizi dünyadaki diğer hedeflerinizden soyutlamak için beyninize işlenen şeyler.izleyin keyif alın ama öyle kalsın yani üzerinizde algı oluşturmasın.yarın öbürgün birini çıkarırlar işte bu filmlerde gördüğünüz gibi biri derler inanırsınız ama aslında arkaplanda başka şeyler vardır falan.. neyse fazla uzun yazdım hadi yetsin bu kadar 😛
 9. @Firat

  Çok ama çok etkilendim. James McAvoy muhteşem bir aktör olduğunu kanıtlıyor resmen.

 10. @macbaren

  artık bir hafta kendime gelemem emeği geçenlere teşekkür ederiz