8.7
Oy ortalaması:
8.7/10 - 61 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Kevin (James McAvoy) kişilik bozukluğundan mustarip biridir. Farklı yaşlarda ve cinsiyetlerde 23'e yakın kişiliği bedeninde barındırmaktadır. Güpegündüz 3 genç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa kapatır. Kızlar zamanla Kevin'ın değişik sürprizleriyle ve farklı kişilikleriyle tanışırlar. Fakat Kevin'ın büründüğü bu farklı kişilikler, bedeninin de giderek değişmesine sebep olur. 3 kız, kurtulmak için zekice bir plan yapmak zorundadır... Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini; The Sixth Sense (Altıncı His), Signs (İşaretler) ve Unbreakable (Ölümsüz) filmleriyle tanınan M. Night Shyamalan üstlenmekte.

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (25)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @anarsik

  adam bakışlarıyla bile farklı karakterleri oynadığını belli ediyor olağanüstü bir yetenek

  0 0
 2. @utkubolat

  Oyunculuğun imkansızlığı tattığı bir filmdir.

  0 0
 3. @Refya

  open linki çalışmıyor gold linkide surekli durup başa dönüyor filmi bir agız tadıyla izleyemedim 🙁

  0 0
 4. hakan

  Ne filmdi be boynu bükükler.. Hatun da efsaneyi.. merve boluğurun güzeli!

  0 0
 5. özlem marangoz

  müthiş

  0 0
 6. sibel akbay

  son zamanların en sıkı filmi dıyebilirim. izlememizde emegi gecen herkese tesekkurler…

  0 0
 7. @hfae

  Iyi bir film demeye daha yakin….

  0 0
 8. @olbition

  james mcavoy SEN İNSAN DEĞİLSİN… mükemmel bir oyunculuk güzel bir konu işlenmiş ama anlam veremediğim bir son ile bitti.

  0 0
 9. @ibrahimekrem

  Wtf…

  0 0
 10. @m3rt

  Böyle bir film yok! Böyle bir kurgu, böyle bir oyunculuk, böyle bir kafa yok! Hangi zihnin ürünüdür bu?! Sıkmadan hızlıca geçen bir çalışma, ilginçliğin ötesinde bir konu. Kesinlikle övgüyü hakediyor. Oyunculukta üst seviye James McAvoy. Çoklu kişilik bozukluğu akıl sır ermez bir olay helede bu filmi izledikten sonra daha ilgi çekici hale geldi kafamda. GARİP! Epeydir beklettim izlemek için ama sonunda izlediğim iyi oldu, tavsiye edilecek bir film. Puan olarak 10 üzerinden 7-8 arası ama kalitesi belli. Filmin devamı yolda onu göze soka soka belli ettiler ve epey ilgili bir şekilde bekliyorum. Son sahnede gösterilen adam dışında kızda da bir şeyler olacak gibime geliyor 2’nci filmde. Sabırsızım şimdiden!

  0 0