8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 11 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

27 yaşındaki Bostonlu bir işçi olan Jeff, eski sevgilisi Erin'le tekrar barışmanın yollarını arar ve bu amaçla maratona katılır. Maraton başladığında her şey yolunda gitmektedir. Fakat Jeff, Erin'i finiş çizgisinde beklerken, şiddetli bir patlama meydana gelir. Jeff patlama anında iki bacağını da kaybeder ve hemen hastaneye kaldırılır. Yapılan tedaviler sonucu bilinci yerine gelen Jeff'in kendi yaşam savaşı yeni başlamıştır. Sevgilisi Erin ve ailesinin desteği ile aylarca süren psikolojik ve fiziksel terapinin üstesinden gelir. Bu zorlu süreç sayesinde Jeff, bir yandan ailesi ile bağlarını test ederken, bir yandan da kendisinde bulunan gücün farkına varır. 2013 Boston Maratonunun bombalanmasının ardından, şehirde ve dünyanın kalbinde umut verici bir sembol haline gelen Jeff Bauman'ın gerçek yaşam hikayesinden esinlenilen filmin yönetmen koltuğunda David Gordon Green oturken, başrolünde Jake Gyllenhall yer almaktadır.

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @highlighteronfleek

  Çok güzel bir filmdi.Özellikle ağır şeyler yaşayan travma geçiren insanların yanında nasıl bi duruş sergilenmesi gerektiği ya da gerekmediğini gösterdi .Filmde çok fazla ağladım ve biraz da olsa yaşanılanları anlayabildim çünkü 10 ekim ankara patlamasında babam ağır yaralanmıştı ve bu kadarı olmasa da bazı kısımlardaki zorluları bizde aile olarak yaşamıştık.Bu yaşananların kimsenin başına gelmemesi dileğiyle..

  0 0
 2. @emrebuzzard

  Jake Gyllenhaal yine oyunculuğu koymuş. Film on numara beş yıldız efsane sarıyor hikayesi çok iyi zaten 2013 boston olayından alınmış kesinlikle izleyin.

  0 0
 3. @qumru 2

  Gerçek yaşam hikayesi olması sebebi ile zaten artı 1 önde ;bir de iyi senaryo ve iyi oyunculuklar olunca izlemek şart 🙂

  0 0