7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 13 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Duncan Vizla, dışarıdan normal bir adam olarak görülse de aslında gerçek çok farklıdır. Duncan dünyanın en iyi suikastçısı olan Black Kaiser'dır. Ancak suikast günleri geride kalmış ve tehlikeli dünyasına veda etmiş olan Duncan, bir sakin bir yaşam sürmeye karar vermiştir. Ancak eski işvereninin verdiği bir karar emeklilik planlarını sekteye uğratacaktır. Eski işvereni Duncan'ın hayatta kalmasının şirket için tehlike arz ettiğine karar verince, Duncan'ın peşine suikastçılar takılır. Duncan'dan daha genç, daha hızlı ve acımasız katillerden oluşan bir ordu artık Duncan'ı susturmak için hiçbir engel tanımayacaktır. İstemediği halde suç hayatına geri dönen Duncan, bir kez daha Black Kaiser olmak ve hayatta kalmak için mücadele etmek zorundadır... “Casino Royale”, “Onur Savaşı” ve “Doktor Strange” filmleriyle ve “Hannibal” dizisiyle tanınan başarılı Danimarkalı aktör Mads Mikkelsen’in başrolünü üstlendiği filmde başrol yıldıza Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville ve Richard Dreyfuss gibi isimler eşlik ediyor. Víctor Santos’un yazdığı aynı isimli çizgi romandan sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliğini ise 2009 yapımı “Mahşerin Dört Atlısı” ile hatırlanan Jonas Åkerlund üstleniyor. Sinemaa.net olarak Polar izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @odemirel

  Gayet iyi idi. Sıkılmadım. Kurşungeçirmez, balerin gibi hareket eden, düz duvarda koşan biri değil. yani john wick, hitman ve benzerleri gibi süpermen kıvamında bir tetikçi çizmemişler. Her filmi kendi tarzının en iyisi ile kıyaslayanlar yorumculara bakmayın. Devam filminin geleceğine işaret eder şekilde bitti, keyifle izledim.

  0 0
 2. @ailana

  mads ve vanessa için izlenecekler listeme ekledim

  0 0
 3. @theerror35

  Abartıldığı kadar iyi değil. (Jhon Wick e benzetilmişti). Ama kötü de değil.

  0 0
 4. gökhan

  Yani bana göre zaman kaybıydı , aslında bu doruğu olmayacak ama yine diyorum bana göre john wick çakması bir film olmuş, gereksiz uzamış, aksiyon sahneleri olmasa izlemeye değecek bir şey yok, belli bir süreden sonra bitse de gitsek havasına giriyorsunuz.

  0 -1
 5. ES ES

  muthis bir film

  0 0
 6. ES ES

  Muthis bir film basindan sonuna.
  2. seriyi hak etmis fazlasiyla.

  0 0