8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Game of Thrones dizisindeki performansıyla Altın Küre ödülü kazanan ve adını geniş kitlelere duyuran ünlü oyuncu Peter Dinklage ile geçtiğimiz sene kaybettiğimiz başarılı oyuncu Anton Yelchin‘in başrolünde yer aldığı film, insanların süzülmemiş yani en saf anılarını kaydedip oynatabilen bir icat üzerinden hikayesinin altyapısını oluşturuyor. Peter Dinklage’in canlandırdığı Sam Bloom karakteri ise bu cihazı icat eden mucidin ölümünü araştırıyor. Film de bunun üzerinden yaşanan olayları konu alıyor.

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. ORHAN

  İlginç ve farklı bir polisiye filmi olabilecekken ağır tempo ve dağınık senaryo nedeniyle iyi oyunculara rağmen başarıya ulaşamamış bir film etkisi bıraktı bende.

  0 0
 2. Paradise

  Kesinlikle zaman kaybı, bilim kurgu adına hiç bir şey yok filmde. Nasıl çalıştığı bilinmeyen bir alet var ortada ve bu aletten başka hiç bir sahnede ne bir telefon ne başka bir araç gösterilmiyor. Başrol oyuncusunun boyu kısa olmasına rağmen anılarının kaydını izlerken diğer insanların kaydındaki aynı yükseklikten izliyor. Bunu bile düşünmeyen bir film. Peter Dinklage gösterilerek zorla izletilen bir film. 3/10 veriyorum.

  0 0
 3. Ataneslihan

  Olaganüstü bir film kesinlikle izlenmeli … Gizemli ve cok sasırtıcı sahneler var vee anamlı basroldaki adam zaten cok iyi … lovefool300 tesekkürler yorumuna baktım izlenir dedim .. ımd puanını kesinlikle haketmiyor cok daha fazlası bir film. Senaryo cok iyi.

  0 0
 4. @lovefool300

  Çok sakin ilerleyen müthiş bir film 7.5/10

  0 0