6.6
Oy ortalaması:
6.6/10 - 7 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Lucas elmaslı ticaret yapan ABD'li bir ticaret adamıdır. Kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya'ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken Rus bir kafe sahibi Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. İkilinin ilişkisi kısa sürede saplantılı bir hal alır. Lucas'la Katya'nın ilişkisi derinleşirken, Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını da keşfedecektir. Amerikalı adam umutsuzca çıkışı olmayan bir dünyadan çıkmaya çalışırken iki bölge kesişmeye başlayacaktır.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ailana

  Keanu reis yine döktürmüş

  0 0
 2. ozkan

  sinemaya gitmeye degmeyecek bir film.

  0 0
 3. @Azadi

  değişik. aşka dair erotik değil hani o beklentiler boşa çıkar arkadaşların erotik bulması ilginç 🙂
  Onun dışında bir başyapıt değil kesinlikle. Filmin teması aşk ama farklı bir anlayışla işlenmiş. Filmin havasıda ilgi çekici

  0 0
 4. selimiye

  maalesef vasat bir film

  0 0
 5. @Sonayb

  Keanu Reeves var diye izledim ama gerçekten kötü bir film zaman kaybı.

  0 0
 6. ozankan

  Keanu Reeves e yakismayan, bombos bir film olmus. Gereksiz yere uzatilan sahneler. Bos bos konusmalar. Zaten film bildiginiz Erotik. 4.8 puan cok bile almis.

  2 0
 7. @remy

  Muhteşem bir film tam bir aşk ve macera keyifle izledim izlenesi bir film emeğinize teşekkürler

  0 -2
 8. @ozgun09

  Arkadaşlar hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi tam bir baş yapıttı benim için keanu reeves kendi oyunculuğunu konuşturmuş ben bu filmi izledikten sonra John Wick film serisinin tam bir çöp olduğunu anladım. Tamamen gizemli olan bir film gizemi çözmeye çalişiyorsunuz sizi düşünmeye sevk eden bir film sonunda olaylar öyle spontane gelişiyor ki , adeta büyüleniyorsunuz filmin atmosferi çok güzel kesinlikle imdb deki salakça puanlamaya aldanmayin ve kötü yorumları takmayın sadece izleyin ve görün başlarda bir şey anlamiyabilirsiniz fakat sonlara doğru her şey anlamlaşiyor.Sonu gerçekten kelimenin tam anlamıyla Muhteşemdi.

  1 -2