6.0
Oy ortalaması:
6.0/10 - 3 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

2020’de; dünyanın en büyük robot şirketi olan VA Industries’in CEO’su Elias van Dorne (John Cusack), en güçlü icadı sayılan ve tüm savaşları sona erdirecek şekilde tasarlanan süper bilgisayar Kronos’u tanıttı. Kronos çevrimiçi olduğunda; insanlığın, kendisi ve dünya barışı için en büyük tehdit olduğunu ve dünyayı insanın “enfeksiyon” undan kurtarmaya yönelik dünya çapında bir robot saldırısı başlattığını tespit eder. 97 yıl sonra küçük bir insan grubu canlı kalır. Genç oğlan Andrew (Julian Schaffner) ve genç kız Calia (Jeannine Wacker); robot zulmünden korkmadan, insanlığın var olduğu söylenen yeni bir dünyaya ulaşmak için olası bir ittifak oluşturur. Ancak; bu dünya gerçekten var mı ve öğrenecek kadar uzun yaşayacaklar mı?

Yorumlar (4)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @team_z

  güzeldi senaryo devam etdirilebilir bence

  0 0
 2. @Noirbluu

  Ahaha hâlâ bu konuda film yapıyorlar mı… That’s enough.

  1 0
 3. SEE

  Konu olarak muhtesem bir film ama icerik ve seyir keyfi cok dusuk ozellikle ana karakterlerden olan gencler cok kotu oyunculuk gostermisler.
  Fakat sunu soyliyebilirim ki konu olarak insanligin yakin gelecekte karsilacagi bazi gercek sorunlar gosterilmis yapay zeka (AI) ve robotlar. Ince bir mesaj verilerek robotlarin aslinda dogru yonlendirildiginde insan dostu olabilecegi yonunde bir imaj gosterilmis.
  gercek su ki Insanlik perisan olucak robotlar tam anlamiyla insan hayatina girdiginde.
  Once is bulma sorunu daha sonra gecim derdi ve robotlar arttikaca daha az insana ihtiyac duyulacak.
  Zengin ve fakir arasinda ucurumdan cok daha fazlasi olucak ve mutlak son kacinilmaz bir sekilde vuku bulucak ….

  1 0
 4. Cellosh

  İzlemek tam bir zaman kaybı.

  0 0