7.6
Oy ortalaması:
7.6/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Latin cazibesiyle ünlü olan aktör Antonio Banderas'tan ne zamandır aksiyon dolu bir film izlemiyorduk! Yeni filmi Black Butterfly'ın konusu oldukça ilginç. Karısı tarafından terk edilen başarılı bir yazar yeni kitabı için dağ evinde inzivaya çekilir ancak ilham perisi bir türlü kapısını çalmaz. Tam umudunu kesmişken tanıştığı otostopçu genç bir yazara yardım etmeye niyetlenir ve genç adamı evine davet eder. Kısa süre sonra olaylar çığrından çıkacak ve iki yazarın mücadelesi ölüm kalım savaşına dönüşecektir. Banderas'a Tudors dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Jonathan Rhys Meyers eşlik ediyor!

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. ataneslihan

  Senaryosu degişik merakla bekliyorsunuz gercektende sonunda duman odum … bence herkesin filmden beklentisi nasıl bilinmez ama rutin bir film değil …

  0 0
 2. @acemihtiyar

  Çok güzel kurgulanmış, harika bir senaryo. İzlerken aynen tahminleriniz doğrultusunda devam ediyor film, ama sıkılmıyorsunuz isabetli tahminlerinizle size zevk veriyor çünkü. Finalde bir hassiktir çektiriyor önce, ters köşeye yattınız 🙂 Sonra, son darbeyi vuruyor ustaca; Esas gol tam doksandan geliyor. Dantel gibi ilmik, ilmik işlemiş, sanki bir film değil de sürükleyici bir roman okuyormuşcasına izlenen enterasan bir film.

  0 0
 3. @panter33

  valla nedesem bilmemki beni pek memnun etmedi açıkcası:)

  0 0