8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Edward Snowden (Joseph Gordon-Levitt) askerde iki bacağını da sakatlaması sonucu zorunlu olarak terhis edilir. Ülkesine hizmet etmek için yanıp tutuşan bu genç, şansını bir de CIA'den yana kullanmayı dener ve elemeleri üstün başarıyla geçer. CIA'deki özel bir birim insanların e-postaları, yazışmaları gibi tüm internet ortamı hareketlerine bakarak, cep telefonu ve web kamerası ile takip ederek herkesi izlemekte ve bir profil oluşturmaktadır. Edward Snowden kıvrak zekasıyla, halktan gizlenen bu olayı ifşa etmeyi ve devletle ilgili ulaştığı önemli verileri doğru insanlara teslim etmeyi kendine görev edinir.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  1. harun

    abi filmi izledikçe daha absürt şeyler farkettim: çevirmen direk çevirmeyip onun yerine bişeyler uydurup konuşma dolduruyor. zaten bu yoruma onay gelmeyeceğine eminim çünkü sizin için insanların izlemesi daha önemli ama bu yorum başkalarının zevk alması için önemli bence.

    0 0
  2. harun

    filmi kim çevirdiyse ingilizce değilde kürtçe biliyor olduğu kesin. hayatımda bu kadar kötü bir çeviri görmedim.. genuine kelimesini Janine anlayacak kadar garip bir arkadaş…

    0 0