9.0
Oy ortalaması:
9.0/10 - 4 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki gösterişli kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin rağbet ettiği bu yerde konforlu bir kulübede mutlu bir yaşam sürer. Nels sakin ve huzurlu olan bu kasaban ayrılmak zorundadır çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels'in yaptıkları tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar. Neredeyse kimsenin yarasız ayrılamayacağı bu savaşta adalet sağlanacaktır. Sinemaa.net olarak Soğuk İntikam izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ailana

  bi fiona gallagher gördüm sanki

  0 0
 2. Leocorte

  İronik bir film ne demek la 😀 @didgeplayer . Neyse film güzel izleyin. (=

  0 0
 3. @HHK1

  Kendi içinde tuhaf bir ironisi olan, soğuğu iliklerinizde hissedeceğiniz bir coğrafyada geçen bir film. Liam Neeson yaşlansa da karizmasından hiçbir şey kaybetmeyecek oyunculardan biri. Bir babanın intikam arayışı olarak gelişim gösteren ve farklı hesaplaşmalar içeren sürükleyici yapısı ile bu filmi sıkılmadan izleyeceksiniz.

  0 0
 4. BuneMk

  Film komik mi yoksa aksiyon mu bir türlü anlayamadım. Hani aksiyonda yok komedi de yok. Tuhaf bir şey olmuş. Liam neeson var diye izledim ama tamamen hayal kırıklığı oldu benim için.

  0 0
 5. @didgeplayer

  ironik güzel bir film,tşkler sinemaa

  0 0
 6. Sümüklü mühendis

  Kraftidioten diye bi film vardı senaryosu onunla aynı gibi

  0 0