10.0
Oy ortalaması:
10.0/10 - 1 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

15 yaşında, sıradan birisi olarak görünen, annesi Elaine'nin (McDormand) aşırı koruyuculuğu altında anti-sosyal bir gence dönüşmüş William'ın (Fugit) rock müzik ile ilgili yazıları Rolling Stones dergisi tarafından fark edilince, genç adam ünlü dergide yazmaya başlar. İlk görevi yükselen rock grubu Stillwater ile bir röportaj yapmaktır. William annesinin itirazlarına rağmen grubun çıkacağı turneye katılarak yeni tecrübeler yaşayacağı bir yolculuğa adım atar. Genç, özgürlük âşığı ve sevimli ?groupie' Penny'nin de (Hudson) yardımıyla gittikçe grupla yakınlaşır ve neredeyse onlardan biri olur. Stillwater'ın gitaristi Russell Hammond (Crudup) ile sıkı bir dostluk kuran William'ın grupla olan ilişkisi geliştikçe, yazılarındaki objektifliği azalmaya başlar. Turne sırasında, masum anti-sosyal bir genç olan William, âşık olacak, alkol, uyuşturucu ve seks ile tanışacak, hayatı tamamen değişecektir. Tutkuları ve idealleri zamanın müziği ile şekil bulan bir genç için bu tecrübenin önemi çok daha büyüktür.

Yorumlar (3)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @anarsik

  Sonunu klişe bitirmedikleri için sevindim bir kerede abartısılmasın film sonunda olaylar :d rock müzik sevenlerdenseniz ekstra zevk alacaksınız

  0 0
 2. Mehmet Alp

  Sonunun tatmin edici olmadığını düşünmüyorum, gayet iyi bir film ancak 2 saat 40 dk lık süresini göz önünde bulundurun.

  0 0
 3. Barış Kalpakçı

  Filmi beğendim ama sonu bence pek tatmin edici değildi. Spoiler gibi olmasın detay vermeyeyim, kötü ya da iyi bitti demiyorum ama sonunda biraz belirsizlik vardı. Filmi izlemek gayet keyifliydi.

  0 0