8.8
Oy ortalaması:
8.8/10 - 16 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Eşinin ölümünden sonra normal yaşamına geri dönmeye çalışan yaşlı bir adamı odağına alan filmde Robert De Niro ve Anna Hathaway başrolü paylaşmaktadır. 70 yaşlarında dul bir adam olan Ben Whittaker(Robert De Niro) emekli olmanın aslında sandığı gibi her şeyin paramparça olması demek olmadığını keşfeder. Oyuna geri dönmek için bir fırsat kollayan Whittaker, Jules Ostin(Anna Hathaway) tarafından kurulan ve işletilen moda içerikli bir internet sitesinde yaşlı bir stajyer olarak işe başlar.

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. faruk

  tek kelime ile muhteşem bir filim;

  1 0
 2. @umutistn

  Robert De Niro ve Anne Hathaway ikilisini bir arada bulmuşsunuz. Kaçırmayın derim 🙂

  1 0
 3. Halil

  Sizi rahatlatacak, yüzünüzü güldürecek, hatta aile ile birlikte izleyebileceğiniz bir film arıyorsanız doğru adrese geldiniz!
  Normalde başka sitelerden izliyorum filmleri ama diziboxta görüp duruyordum, bir deneyeyim dedim siteyi. Site gerçekten tasarımıyla olsun, playerları ile olsun oldukça kaliteli. Sizlere de teşekkürlerimi sunarak, ziyaretçilere de keyifli seyirler diliyorum.

  1 0
 4. @m3rt

  Sıcacık konusu olan sıcacık bir film. Anne Hathawey gerçekten bambaşka bir oyuncu. Sevimli, kibar ve bu özellikleride rollerine hep yansıyor. Sırf kendisi bile bulunduğu filmleri izlemeye yeter. Kesinlikle tavsiyemdir. 7’lik bir film ama konu izleyiciyi tatmin ediyor. Ne çok abartılı ne de çok vasat. Vakit geçirmelik.

  1 0