8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles'ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Zira Los Angeles Şerif Bürosu'nun deneyimli ve cesur elemanları, hırsız çetesinin tam karşısında durmaktadır... Den of Thieves'in yönetmen koltuğunda Kod Adı: Londra filminin yönetmeni Christian Gudegast yer alırken, Gudegast ayrıca senaryoda Paul Scheuring'e eşlik etti. Filmin yapımcılığını ise Mark Canton (300: Bir İmparatorluğun Yükselişi), Tucker Tooley (Dövüşçü), Gerard Butler (Kod Adı: Olympus) ve Alan Siegel (Kod Adı: Londra) yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Curtis '50 Cent' Jackson, Pablo Schreiber ve O'Shea Jackson Jr. yer alıyor.

Yorumlar (9)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. Ahmet

  Gerard butler denildi mi, akan sular durur… oyuncu, koruyucu, adalet peşinde, koryalanus faciası, vs… extradan da 50 Cent, izlenilmeye değer bi film…

 2. yusuf

  admin kardeş platin linki calışmıyor bi el atarmısın en güzel görüntü platin

 3. erol

  Güzel film teşekkürler.

 4. @mocha

  Abartı değil, sağlam film, oyuncular ve senaryo uyum içinde, göze batan saçmalık çok yok, sonu da güzel. Süpriz…. Daha ne olsun?

 5. @alis51

  Sırf bu filme yorum yazmak için üye oldum. Son yıllarda izlediğim nadir güzel filmlerden biri. MUTLAKA İZLEYİN.ON numara. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 6. SıradanBiri

  Kadro sağlam güzel izle

 7. @cihan09k

  sonu biraz aşırı olmuş, bu kadarı da olmaz lan…

 8. sezgin

  kaliteli bir suç filmi. karakterler de sağlam. çok beğendim.

 9. See

  Adamım Gerard için izliyorum