8.1
Oy ortalaması:
8.1/10 - 32 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles'ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Zira Los Angeles Şerif Bürosu'nun deneyimli ve cesur elemanları, hırsız çetesinin tam karşısında durmaktadır... Den of Thieves'in yönetmen koltuğunda Kod Adı: Londra filminin yönetmeni Christian Gudegast yer alırken, Gudegast ayrıca senaryoda Paul Scheuring'e eşlik etti. Filmin yapımcılığını ise Mark Canton (300: Bir İmparatorluğun Yükselişi), Tucker Tooley (Dövüşçü), Gerard Butler (Kod Adı: Olympus) ve Alan Siegel (Kod Adı: Londra) yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Curtis '50 Cent' Jackson, Pablo Schreiber ve O'Shea Jackson Jr. yer alıyor.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ACF1

  Çok güzel film. Tavsiye ederim…………………………..

  0 0
 2. @ailana

  La casa de papel’i hatırlattı. boşa gitmeyen 2 saat oldu

  0 0
 3. Movieman

  Sizin dizi sitenizede hayrandım film sitenizde efsane olmuş hazır reklam yokken faydalanıyorum 🙂 Bu arada arkadaşlar reklam konusunda şikayet etmeyin bu siteler suyla çalışmıyor altyapı var emek var. Başarılarınızın devamını dilerim.

  0 0
 4. @Chokei

  sıkmayan vakit geçirmenizi sağlayan sürpriz sonlu güzel bir film. tavsiye ederim.

  0 0
 5. CAN

  sıkmayan ve vakit geçirmenizi sağlayan ve sürpriz sonlu güzel tadı olan bir film.

  0 0
 6. @fesabay

  güzel film. sürpriz son

  0 0
 7. @renkligoz

  sonu süprizli aksiyon filmlerinden 10 üzerinden 6.4 vakit geçirmelik

  0 0
 8. @FirevunFaresi

  Film bence etkileyici ve aksiyon dolu bir film kesinlikle tavsiye ederim
  güzel bir hikayesi var

  0 0
 9. @empoze

  idare eder

  0 0
 10. Ahmet

  Gerard butler denildi mi, akan sular durur… oyuncu, koruyucu, adalet peşinde, koryalanus faciası, vs… extradan da 50 Cent, izlenilmeye değer bi film…

  0 0