8.8
Oy ortalaması:
8.8/10 - 8 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Adrift, tanıştıktan kısa süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor. Hevesli denizciler okyanusa açılırlar fakat yolculukları doğrudan, tarihte görülmüş en büyük kasırga felaketlerinden birine doğru olacaktır. Kasırganın ardından kendine gelen Tami (Shailene Woodley), Richard’ın (Sam Claflin) ağır yaralandığını ve teknelerinin harabeye döndüğünü görür. Tami, kurtarılmak için hiçbir umudu olmadan, kendisini ve hayatı boyunca aşık olduğu tek adamı kurtarmak için gereken gücü ve kararlılığı kendinde bulmak zorundadır.

Yorumlar (6)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @HHK1

  İçinizi acıtacak bir aşkın mekânı kasırganın ortasındaki bir yelkenli olunca durum daha da zorlu oluyor. Tam bir hayatta kalma mücadelesi… Belki de yaşadığımız hayatta bizi tutan, sürüklenmekten alıkoyan hayallerimiz ve sevgimizdir… Az bir oyuncu kadrosu ile teknede geçen ama yine de bir o kadar sonsuz gelen okyanus eşliğinde daralmadan izleyeceğiniz bir film… Oyunculuklar ve geri dönüşlerle geçmişe ışık tutan senaryo gayet iyi… Bu tarz filmlerden hoşlananlar kaçırmayacaklardır. İzleyin, gerçek bir olayı anlatan konusuyla izlediğinize pişman olmazsınız.

  0 0
 2. @erenwenom

  GÜZEL FİLM İZLEYİN 😉

  0 0
 3. ömer

  Öncelikle sitenin eski üyülerindenim.Reklam politikanızıda saygıyla karşılıyorum.Doğrudur çok uzun zamandır reklamsız harika bir siteydiniz.Şuan ben burada film izlemekte zorlanıyorum.Reklama karşı değilim ama eğer filme ulaşmakta zorlanıyorsam bu beni başka arayışlara götürecektir maalesef.Saygılar.

  0 0
 4. @--Nyks--

  Çok güzel bir filmdi ve olaylar gerçekten korkunçtu. Bunu yaşayıp atlatan kadın gerçekten çok güçlüymüş.

  0 0
 5. @--Nyks--

  Eğer gözlerinizi kapatıp dikkatlice dinlerseniz kalbimin parçalanma sesini ve gözyaşlarımın düşüşünü duyabilirsiniz

  0 0
 6. @ailana

  duygu dolu bi filmdi gerçek hikayeden olması da çok güzeldi

  0 0