8.3
Oy ortalaması:
8.3/10 - 7 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Stu Shepard (Colin Farrell) New York'ta başarı basamaklarını tırmanmakta olan hırslı bir reklamcıdır. Hayatındaki herşey, karısını aldatırken kullandığı telefon kulübesine gelen bir çağrıya yanıt vermesiyle değişir. Artık ona telefon açan ve yukarıdaki binalardan birisinde görünmeyen nişancının (Kiefer Sutherland) merhametine muhtaçtır, nişancı eşine (Radha Mitchell) ve kız arkadaşına (Katie Holmes) itirafta bulunmasını talep etmektedir. Pratik zekası ve Yüzbaşı Ramsey'nin (Forest Whitaker) beklenmedik yardımlarıyla Stu'nun hayatı, olaydan canlı kurtulmayı başarsa bile değişecektir. Yönetmen Joel Schumacher'in (Batman Forever, 8MM, Falling Dovvn) bu son derece orijinal gerilim filmi hareket, inanılmaz anlar ve tüm New York şehrinin izlediği sürpriz bir sona sahip.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Superv

  Tam ters köşe yaptıran bir film. Heyecanlı ama başlarda biraz da sabır gösterirseniz hikaye sizi alıp götürecek. Kaçırmayın.

  0 0
 2. @umutistn

  Uzun zaman önce tv de izlemiştim. Boş zamanı olanlar için gayet uygun bir film. Tekrardan izlemeyi düşünüyorum :.3

  0 0
 3. @levooo

  muhteşem bir performans.

  0 0
 4. @ossie
  Spoiler içeren alan!
  Son dakikasına kadar sizi geriyor merak ettiriyor ve tabii ki TERS KÖŞE YAPTIRIYOR !
  0 0
 5. izleyenizleyici

  1:16:51 de credits’te şu aralar popülerleşen eski şarkının yer almasını farkedince şaşırdım 🙂

  0 0
  • @ozgunsero

   Ne varasa eskilerde var demekki 🙂
   Eski filmler şu anda popüler, eski şarkılar şu anda popüler. Yeni bir sürü şey üretiliyor ama toplum tüketim toplumu olduğu için yenileri çabuk tüketiyor ve eskilere dönüş yapıyor tekrar bir süre sonra. Yada şu şekilde de düşnebiliriz,
   Yeni üretilen şeyler o kadar kötü ki, eski şarkıları mixleyip önümüze koyuyorlar artık. 🙂

   0 0