7.3
Oy ortalaması:
7.3/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Şehir, birbiri ardına ortaya çıkmaya başlayan cesetlerle sarsılmaktadır. Şehrin farklı noktalarında bulunan bu cesetlerin hepsi birbirinden acımasız ve incelikli yöntemlerle öldürülmüştür. Araştırma derinleştikçe bütün kanıtlar tek bir kişiyi işaret etmeye başlar: John Kramer. Ancak bu imkansızdır, zira "Testere" olarak tanınan Kramer 15 yılı aşkın süre önce ölmüştür... 8. devam halkasının yönetmen koltuğunda, seride ilk kez görev alacak olan Michael Spierig ve Peter Spierig ikilisi otururken, filmin senaryosunda Pete Goldfinger & Josh Stolberg imzası bulunuyor. "Testere: Jigsaw Efsanesi"nin talihsiz kurbanları arasında ise Laura Vandervoort, Hannah Anderson, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Boisvert gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @theriskoftime

  En iyi serisi bu olmuş, daha devamı gelmez sanırım

  0 0
 2. @TheRaybon

  gzl

  0 0
 3. @gregorsamsa

  geçmiş saw serisinin hatrına izlenebilir 🙂

  1 0
 4. @cragler

  su filme tam oy vermeyin 😀 artik ilk filmmi ciktiginda lise 1’deydim artik adamlar ilerletmek icin sacmaliyorlar sey gibi oldu bu hizli ve ofkeli serisi boku cikti

  0 0
 5. @mrtcnrsln

  Orjinal bir SAW değil ama özleyenler için bir nebze de olsa giderici.
  Daha iyi olabilir miydi ? Evet.
  Kötü mü ? Hayır ama idare eder.

  1 0
 6. @neselihakan

  senaryo iyi olsada oyunlardaki düzen ve durum eskileri kadar başarılı degildi. eskisinden bir tık yukarda olmayan yapım eskinin daha iyi oldugunu belirginleştirir. eski oyunlardan 2 tık aşağıda olmuş. yani 10 üzerinden 6 veririm ben.

  0 0
 7. Hasan

  güzel değildi

  0 -1
 8. Ayhan gulpinar

  Yönetmen delimi ?

  0 0
 9. @blackturk37

  Flim güzel Jack Chan flimlerinide bekliyorum

  0 -1