7.1
Oy ortalaması:
7.1/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Film yapmanın sevinci ve deliliği üzerine keyifli bir saygı duruşu niteliğinde olan The Disaster Artist, eksantrik sinemacı Tommy Wiseau ve onun en iyi arkadaşı olan aktör Greg Sestero’nun çılgın maceralarını anlatıyor. Bu iki sevimli haylaz adam, Los Angeles’a taşınır ve kendi uzun metraj filmlerini çekerek Hollywood rüyasını yaşamaya çalışır. Kendilerini unutulmaz derecede komik ve tahmin edilemez bir prodüksiyonun içinde bulan bu ikili, sinema tarihinin en kötü şöhretli, tuhaf ve bir o kadar da sevilen filmlerinden olan The Room’a imza atar.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Zeynep

  Gülmekten karnım ağrıdı :))). Biyografi, teknik, komedi, dram, psikoloji, sanat her şeyin bi arada olduğu doyurucu bir film kaçırmayın derim.

  0 0
 2. @eyjafjallajokull

  Komedisi yerinde bir film. 6.9 değil de daha çok 7.3′ olması lazım sanki.

  0 0
 3. @asia

  James Franco çok şirin ya.adamdan sempatiklik akıyor resmen 😀

  0 0
 4. @m3rt

  Aslında konusuna şöyle derin bir şekilde bakınca ne kadar etkili bir film olduğu anlaşılıyor. Çarpıcı bir hayat hikayesi kesinlikle. “The Room” 2003 yapımından haberim yoktu mesela ama tekrardan bu şekilde günümüze uyarlanıp dahada duygular katılarak gösterilmesi epey etkili kılmış yapımı. Franco kardeşler zaten apayrı bir izleme nedeni 😀 10 üzerinden 7 bana göre… Vaktiniz varsa izleyin fazla bir şey beklemeden.

  0 0
 5. ORHAN

  2003 yapımı – the room- filminin yönetmeni ve oyuncusu Wiseau- ya saygı niteliği taşıyan bu filmden gerçekten keyif alınması için -the room- kült olmuş filmin izlenmesinde yarar var. James Franco, kardeşini de yanına alarak , bu filmin meydana gelişini tatlı espriler ilavesiyle hoş ve izlenir bir seyirlik oluşturmuş. Daha çok -sinema sevenlerin- ilgi duyacağı bir film.

  0 0