2.0
Oy ortalaması:
2.0/10 - 2 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Krish (Siddharth), güzel bir evde karısı Laxmi (Andrea Jeremiah) ile dağlarda oturan ve mutlu bir hayat süren ünlü bir beyin cerrahıdır. Mahallelerinde onlarla kısa süre için katılmak isteyen Hıristiyan ailenin beş ferdi evine girdikten kısa süre sonra kızları Jenny ile ilgili garip şeyler başlar. Başlangıçta Krish onlara yardım etmeye çalışır ancak işler kontrolünden çıktığında bir psikiyatr ve rahipyen yardım ister. Jenny'nin evden hemen ayrılmalarını isteyen bir ruhun olduğu ortaya çıkar. Krish Jenny'yi kurtarabilecek mi? Bu ruh kim ve neden evden çıkmalarını istiyordur? Ruh Krish'e ve karısına zarar zarar verecek midir?

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. oguz

  Hiç bir koşulda Hint filmi seyretmem. Puanları tamamen şişirilmiş puanlar. Çünkü Hint halkı IMDB’ye üye olmuş, puanları onlar veriyor. Bu iş Hindistanda bir nevi hastalık haline gelmiş. İşi gücü bırakmışlar, Hint filmlerinin puanlarını şişiriyorlar. Puanı yüksek görüp syrediyorsun, rezil bir filme zaman harcıyorsun. Hint filmlerinin IMDB puanlarını en az 4 puan düşürüp ona göre dikkate alın…

  1 0
 2. Furkan

  Hayatımda ilk defa bir film/dizi sitesine yorum atıyorum cunku arkadaslar hintliler kendi filmlerini imdbde şişiriyorlar hint filmi izlemeden once bunu goze alın ikinci olarak bunu bilmeme ragmen yinede olsun dedim yani 7 puan almıs hint ama bir şans veriyim dedim.Kısaca film rezillik hayatımda bu kadar yapmacık batı ozentisi olmaya calısıp olamayan bir film gormedim , ya kardeşim ingilizce konuscaksan ingilizce konus kendi ana dilinde konuscaksın onda konus filmde karakterlerin ettigi 2 cumleden biri ingilizce hadi bari ağızlarına yakışıyor olsa… İnanılmaz sıkıcı batı klişeleride cabası arkadaşlar uyarıyorum imdb puanına bakmayın bunun yerine imdb puanı 5 olan bir ingiliz yapımı izleyin daha iyi, bu filmle pişman olucaksınız etmeyin ben cok uzuldum vaktime sizde uzulmeyin.Film cok iyi diyen arkadaş herhalde yaş olarak biraz kucuk bende kucukken bu tarz korku filmlerini severdim cunku küçüktüm! belli bir sinema kulturum olusmamıstı klişelerin klişe olduğunu bile anlayamazdım en azından 12-13 yaşıma kadar..

  0 0
 3. Senay

  Çook güzzel film izle yin

  0 0
 4. @neselihakan

  hint filmi sevenler izleyebilir ama iyi bir film izlemek istiyorum diyen için okadar ilgi çekici bir film degil. benim için tamamen zaman kaybı olan bir filmdi.

  0 0