6.8
Oy ortalaması:
6.8/10 - 41 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği beşinci filmde insanların, Transformerlara karşı verdiği mücadele şiddet kazanıyor. Son dönemde her şey ters giderken bir de Optimus Prime ortadan kaybolur. Uzunca bir süre kayıplara karışan Optimus Prime’ın taraf değiştirdiği ortaya çıkar. Öte yandan insanoğlu bu büyük savaştan sağ çıkabilmek için geçmişe odaklanmak zorunda kalır. Beklenmedik ortaklıklar kuran Cade Yeager sır gibi saklanan detayları keşfetmeye başlar. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalar. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılır. Geleceği kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ekibe düşüyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. selimcan

  ya neden tr dublaj yok siteniz mukemmel filmakinesi.com dan bıle daha guzel fakat tr dublaj yook eklense mukemmel olur

  0 0
 2. @habip

  müthiş antony hapkins de var inanılamz

  0 0
 3. @ragnarlorthbrok

  Küçük kız ne alaka sinir oldum….

  0 0
 4. @ragnarlorthbrok

  bu sıtenın tasarımı ve playerları harıka ayrıca reklamda yok umarım sureklı boyle kalır…..basarılar

  2 0
 5. @abt16

  Bence dördüncü filmden iyi. Ama daha fazlası değil. Boş vaktiniz varsa izleyin, film için vakit yaratmayın.

  1 0
 6. @team_z

  Süper filmdi harika grafikler iyi senaryo kavga sahnerinin bazilarini ozellikle filmin ortalarinda olan kavgalari gerejsiz ve sıkıcı buldum ama güzel vakit gecirdim 🙂 10 uzerinden 7 verirdim ben 🙂

  0 -1
 7. Magheal

  Yusuf bir şeyi yorumlaman ya da eleştirmen için o işi yapıyor yada ustası olman gerekmiyor kaldı ki bu sadece benim görüşüm değil inceleme sitelerine girip bakabilirsin bu söylediğim iki filmde çöp. Büyük ihtimal ile 12-13 yaşında buraya bana küfür yazarken bile bir elin sikinde olan bir ergen olduğun için kafanın basmaması normal.

  1 0
 8. @m3rt

  Aşırı derecede vasattı. 2 saat boyunca bir konuya bağlamaya çalıştılar son 30 dakikada sonuca vardıralım demişler gibi. Seriyi zorlaya zorlaya daha nereye götürecekler bakalım. Sırf üzerinden ekmek yiyebilmek için adını kirletiyorlar. Vaktiniz varsa izleyin ama hayal kırıklığından başka bir şey değil.

  0 0
 9. yusuf

  Magheal hassikdir mal….daah iyisini bılıyosan sen yap

  0 -2
 10. Magheal

  Karayip Korsanlarının son filminin rezil hikayesinden sonra görebileceğim en kötü hikaye kurgusu bu filmdeydi sanırım üstüne eklenmiş bir ton ilkokul esprileri…Gittikçe berbat bir hal alıyor sinema filmlerinde ki hikaye kurgusu sevdiğim serilerde görünce daha kötü oluyor 🙁

  1 0