9.0
Oy ortalaması:
9.0/10 - 68 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Efsanevi yönetmen Quentin Tarantino'yu, Rezervuar Köpekleri'ndeki başarısından sonra büyük kitlelere tanıtan asıl film. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık küçük bir çift soyguncudur. Öte yandan işlerinde uzman iki gengster Vincent Vega ve Jules, her zamanki günlük işlerinden biri olarak patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci öldürmeye gitmektedirler. Vincent aynı zamanda patronu Marsellus Wallace'in genç ve güzel karısı Mia'ya bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken, ortağı suç yaşamını sona erdirmeye karar verir. Cesur bir profesyonel boksör olan Butch Coolidge ise aldığı paraya rağmen son unvan maçında şike yapmayı reddederek şehirden kaçar. Kader, bu ayrıksı tipleri inanılmaz bir şekilde bir araya getirip yollarını kesiştirecektir.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ouzuo007

  İzleyin. Kafanız karışmasın ama çok da karıştıracak bi olayı yok da. Güzel film, çekimler olsun, oyunculuk olsun, konu olsun… Özel olarak film için hazırlanmış bi zamanda izleyebilirsiniz.

  0 0
 2. @Soniel

  Alternatiflerin hepsinde sorun var ya da sadece bende, yetkililer ilgilenirse sevinirim.

  0 0
 3. @stagnantforeign

  Sitenizin öncelikle rengi ilgimi çekmişti sonra reklamsız oluşuna hayran kalmıştım ama gittikçe reklam ekleniyor 🙁 umarım bu kadarla sınırlı kalır çünkü kalabalıklardan kaçınca sığınılan yer gibiydi burası..bozulmasına üzülürüm…

  0 0
 4. @Barbarossa

  Guzeldi ama ana konuyu pek anlamadim

  1 0
 5. Fevzet

  Hayatımda izlediğim en iyilerden muazzam bir senaryo ve mizah o kadar üst seviyede ki bundan daha iyisi olamazdı

  0 0
 6. @SKYTPE

  bundan daha iyi mizah filmi bulamazsınız

  0 0
 7. @yobas

  Restoranda yemek yerken edilen muhabbetler, ayna karşısında karakterin kendisiyle konuşması, dram ve aksiyon sahnelerine göre temposu değişen müzikler, klasik Quentin Tarantino. Senaryo oldukça sağlam olmuş. Yapım yılını da göz önünde tutarsak o yıllara göre çok üst düzey çekim teknikleri kullanılmış. Kült bir film. Sinemaya sanat gözüyle bakanlara tavsiye ederim.

  0 0
  • @umutistn

   Şuan 2.’ye izliyor olurdum.

   0 0
  • @umutistn

   Tamamen katılıyorum 🙂 Keşke daha önce izleseydim.

   0 0