9.3
Oy ortalaması:
9.3/10 - 3 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Dr. Malcolm Sayer, insan ilişkileri çok zayıf olan ve hayatı boyunca labaratuvarlarda bilimsel araştırmalar yapan bir doktordur. Personel yetersizliği yaşayan bir hastane, başka başvuru olmadığı için Sayer'ı işe almak zorunda kalır. Dr. Sayer, tamamı çok uzun yıllardır bilincini kaybetmiş ve hareketsiz görünen hastaları tedavi etmek ister. Bir konferansta başka bir hastalık için geliştirilen L-Dopa adlı ilacın kendi hastalarına da derman olabileceğini düşünen Sayer, şansını denemek ister. İlacı Leonard Lowe üzerinde denemek için izin alan doktor, ilk başta başarılı olur ancak zamanla ilacın yan etkileri ortaya çıkmaya başlar.

Yorumlar (1)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  1. Icarus MD

    Film çok güzel. Zamanında internet emekleme döneminde iken kasetten CDden izlediğimiz filmlerden. Robin Williams’ın doktor rolündeki iki önemli filminden biri. Tabiiki Robert de Niro’nun oyunculuğu da renk katmış. Bence mutlaka izlenmeli. Yöneticiye teşekkürler.
    Bu arada bu sayfanızın göz önünde olmaması büyük bir talihsizlik. Birçok siteye göre daha kaliteli filmler ve sağlam bağlantılara sahip.n Saçma sapan reklam yoğunluğu da yok.

    1 0