7.9
Oy ortalaması:
7.9/10 - 43 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Sürekli değişen sıcak ve soğuk hava çeşitliliği artık Dünya'ya olduğundan daha fazla zarar vermeye başlamıştır. Gelişen teknoloji sayesinde insanlar Geoengineering teknoloji sistemini kullanarak Dünya'yı koruma altına almıştır. Fakat bu gelişmiş ve ileri teknoloji yöntemi Dünya çapını en fazla 2 sene boyunca ayakta tutabilmiş, koruyabilmiştir. Bu cihaz bir anda sebebi bilinmedik bir şekilde arızalanır.Çok geçmeden herkes durumu fark eder, asıl amaç Dünya'ya zarar vermek değil ülkenin Başkanına suikast kurmaktır.

Yorumlar (19)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @alikanat

  Film hakkında kötü yorum yapanlara aldırış etmeden izleyin.En başta film müziği bestecisi olarak söylüyebilirim ki sadece müzikleri için bile izlenir.Birsürü mantık hatası var.Bunu herkes kabul ediyor.Fakat yine de sırf oyunculukların kalitesi(gerçekten çok kaliteli,özellikle Jake’in kızına dikkat edin ileride mükemmel bir oyuncu olacak)için izlenir.5.7 çok az.8 verirmiydim bilmiyorum fakat 7.2-7.3ü kesinlikle hak ediyor.Siteye bize izleme fırsatı sunduğu için teşekkürler.

  0 -1
 2. faruk

  film kötü.filmi doğa üstü hava olayları için açtım ama,sadece 5 yada 10 dk sı böyleydi.sıkıldım.izlemeyin

  0 0
 3. ruhsar

  yine Amerika kurtardı dünyayı allah razı olsun 🙂

  1 0
 4. @Mysticc

  Çok teşekkürler site yönetimi. Olacak olan gerçekleri anlatan çok güzel bir filmdi.

  0 0
 5. @mekintox

  Önce dünyayı kurtardı abd sonra dünyanın içine etti sonra tekrardan kurtardı ben bunu anladım koskoca senaryodan 😀

  Spoiler içeren alan!
  0 0
 6. @raiden97

  Fena değil, izlenir mi? Evet izleyecek daha iyi bir filminiz yoksa izlenir. IMDB 5.7 bence çok bile. Bu puanla daha iyilerini izledim. Kurgu yeterince sağlam değil bana göre. Ayrıca hani her amerikan filminde bir amerikan propagandası var, alışkınız da bu filmde o kadar bariz ve o kadar vurgulu ki izlerken sanki sinema filmi değil de propaganda filmi izliyor hissine kapıldım (sonlara doğru).

  0 0
 7. Ömer

  1080p ne zaman

  0 0
 8. Nihat

  Hikaye kötü efektler kötü konu kötü kısacası ikinci sınıf bir film olmuş.Yazık bir zamanların baba oyuncularıydı halbuki hepsi.Ed Harris çok yaşlanmış.

  0 0
 9. @MasterTurk

  Gold seçeneği eklense çok iyi olur tek link hızlı gayet güzeldi.

  0 0
 10. @tanertopcuoglu

  bence gayet güzel bir film.

  0 0