8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 23 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Savaş ve şiddetin etkisiyle karakteri sertleşmiş olan ABD süvari subayı Blocker'a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana'daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Blocker hayatı boyunca içinde yaşadığı şiddet dolu hayattan yorgun düşmüş olsa da bu görev onun için oldukça zor olacaktır; zira eşlik ettiği şef yıllar boyunca en büyük düşmanlarından biri olmuş ve birçok arkadaşının hayatını ellerinden almıştır. Ancak kayıplar konusunda şef de en az Blocker kadar payına düşeni almıştır. Tehlikeli topraklardan yola çıkarak, çoğunlukla düşman kabileler, küçük asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ancak etkileyici batıya doğru ilerleyen kafile bu yolda birçok zorlukla karşılaşacaktır. Zorluklar arttıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi bağnazlığıyla yüzleşmeye mecbur kalırken, bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskında katledildiğine tanıklık eden cesur bir dul kadın da dahil olur...

Yorumlar (19)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. ALİ

  son zamanlarda seyrettiğim güzel filmlerden biriydi,güzel

 2. @segpinus

  Yönetmen Scott Cooper’a göre , Timothée Chalamet film için seçmelere katılan tek aktörmüş.. aq veleti eksik de kalmıyor hiç.. film güzeldi.. izlenir..

 3. @ACF1

  C. Bale döktürmüş. Nefis film. Kaçmaz…

 4. pisagor

  mutlaka izlenmeli

 5. mulhi

  Adamların memleketini işgal edip onları yok ettiniz. Sonuca bakalım.

 6. @asabiii

  burda aklıma gelen VAHŞİ kim..??? muhteşemdi… duygusaldı …..

  • @houseofholy

   aslında vahşi değil filmin adı. hostiles düşmanlar demek. birbirine düşman iki tarafın karşının bakış açısıyla bakması anlatılıyor zaten filmde. zaten film kızılderililere hakkını vermek ve onurlandırmak için yapılmış.

 7. erdem

  güzel filmdi christian bale cok saglam oyuncu

 8. @mocha

  oyuncular zaten sağlam, ortada bir film, taraf tutmuyor, izlenmeli.

 9. @Matakosman

  Güzel filimdi arkadaşlar seyredilir

 10. @aliveli

  film güzeldi, teşekkürler