9.0
Oy ortalaması:
9.0/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

ABD – SSCB arasındaki uzay yarışı. Yıl 1965. İki Sovyet kozmonot Dünya çevresinde yörüngeye çıkarlar. Görev ilk uzay yürüyüşünü gerçekleştirmektir. Ancak görevin zorlukları hesaplandığından fazladır. Bu tarihi yolculuğun öncesi ve sonrasını içeren film, (Gagarin, pervyy v kosmose 2013) filminin devamı niteliğinde görülebilir.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Uzay Adamı

  Filmin güzelliğine lafım yok, gerçekten çok güzel bir film. Alt yazı çok kötü. 1965’de adamlar iyi kötü uzaya çıkıyor, geri dönüyor yıl olmuş 2018 korsan filmi bile leş alt yazı ile izlemek durumdayım ya lanet olsun bir şey demiyorum. Bir işi birisi başta düzgün yapmayacak, diğeri düzeltmeyecek, başkası kontrol etmeyecek, diğeri sallayacak sonra biz neden uzaya çıkamıyoruz işte Türkler çok tembel falan filan. Yok size uzay muzay fazla size kozmoz. Herkes önce kendine çeki düzen verecek.

  0 0
 2. @fesabay

  Güzel film……..

  0 0
 3. @nil266

  Emran, @tora54 ve kilitçi ali sizlerin tavsiyesiyle izledim. Gerçekten harika bir film. Çok heyecanlı ama o kadar sakin ki hiç yormuyor insanı. SİNEMA.net’e ve çevirmen selami55’e çok çok teşekkürler.

  0 0
 4. Emran

  Gurur duyulacak duzeyde buyuk bir basari.

  0 0
 5. @tora54

  MUTHIS, SEYRETMEYEN COK SEY KAYBETMISTIR. HEYECANIN TAVAN YAPTIGI BIR FILM.

  0 0
 6. kilitçi ali

  abartmadan efekt çöplüğüne döndürmeden fakat pintilik edilmeden bizlere sunulmuş bir film keyif ile izledim tavsiye ederim

  0 0