8.4
Oy ortalaması:
8.4/10 - 57 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin ardından karşımıza X-Men: Apocalypse ile geliyor. Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Profesör X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @vkopuzoglu

  Selam, videoların yarısı ölü, diğer yarısı da izin istiyor.

  0 0
 2. @RoyHezer

  Film aynı şey gibi……………………… POH

  0 0
 3. @Umu7es

  Diğer filmleri için izlemiştim pişman olmadım izlenir güzel fakat çokta beklentiniz olmasın.

  0 0
 4. @TimeZord

  İzlediğim en keyifli, en güçlü X-Men filmlerinden biriydi. Mutantların atasına değinilmesi, karakterleri daha yakından tanımamız -origin hikayelerini öğrenmemiz çok güzeldi. En çok da hızlı veledin girdiği sahnelere bittim. İnanılmaz güzel düşünülmüş ve işlenmişti.

  0 0
 5. @m3rt

  Klişesi bol filmlerden. Mutant severiz diye ilgiyle bekledik, izledik ama sahnelerin çoğu öyle boğucuydu ki. Kendini izletir ama üzerinde de bol bol tartışılır. Sophie Turner “Jean Grey” rolü için çok iyi olmuş.

  0 0