8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 48 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur. Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür... Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics'lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.

Yorumlar (10)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. jadis

  player seçeneklerini onmousehover yerine onclick yapar mısınız mobilden seçemiyorum alternatifi

  0 0
 2. Gece

  Henüz başlamadan söylemeliyim ki bu sitenin pixelleri BAYA iyi sanırım, yazmasam rahat etmeyecektim oh:D Kurtlar döküldü level completed!

  0 0
 3. @zeynepN

  muazzam bi film !! bayıldım resmen,mutlaka izleyinn

  0 0
 4. @Alponyms

  4 sene sonra yeniden izleyeceğim, bilim kurgu ve aksiyonun gelmiş geçmiş en iyi örneklerinden biri olmuş ‘Yarının Sınırında’ kesinlikle tereddütsüz izleyeceğiniz bir film olmalı

  0 0
 5. Edip

  film gerçekten güzel.Sonu da efsane.Tavsiye ederim arkadaşlar.(Not=Filmi izlmeyen arkadaşlar 2.kere izlemeye kalkarsanız filmi ezberlersiniz :D)

  0 0
 6. @Lexa18
  Spoiler içeren alan!
  2. filminin çıkacağını duyunca daha da heycanlandım 😀
  0 0
 7. Gürcan

  Oldukça güzel bir film.İzlemelisiniz.

  0 0
 8. @huseyinokcu

  Sürükleyici bir hikayesi var, hiç sıkılmadan izleyebilirsiniz +1

  0 0
 9. @tolgatezel

  Çok özgün ve güzel bir senaryo. Buna benzer ’’Yaşam Şifresi’’ , ’’ARQ’’ filmleri de mevcut. Bu tip filmleri sevenler bu önerdiğim 2 filmi de izleyebilir. Fantastik ve Bilim Kurgu boyutu biraz fazla belki bu film de diğerlerine göre ama güzel işlemişler mantık olarak da kaldırmış. Başarılı buldum ben çok keyif alarak izledim tavsiye de ederim. Sevgiler herkese. Bu müthiş siteye de sonsuz teşekkürler 🙂

  Kendi kişisel puanım 9/10 Yıldız

  0 0
 10. Rana Tarkan

  Güzel bir film , sıkılmadan izledim. Siteyi çok beğendim. Her şeyiyle kaliteli. Tebrikler!

  0 0