7.3
Oy ortalaması:
7.3/10 - 14 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO'su alma görevi verilir. Söz konusu CEO İsviçre Alpleri'nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Ancak genç yönetici orada geçirdiği süre zarfında merkezin spasının mucizevi tedavilerinin pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sağlığı tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç adam kendini bir anda o merkezde tedavi amacıyla yatan hastalarla aynı hastalık teşhisine sahip bir halde bulur...

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. arif

  bu film zindan adasının bi üst segmentidir..şahsi puanım 10/7 izleyen hiç birşey kaybetmez..saygılar

  1 0
 2. filmden anlayan

  çok sıkıcı vasat ve yarım saatlik konuyu sakız gibi uzatıp sıkan zindan adası çakması bir film alttaki tüm yorumlar bu rezil filmi çok güzel özetlemiş zaten inanın kardeşimle izlememiş olsaydım asla dayanmaz yarıda kapardım cidden kült film anlayışıma darbe gibi bişeydi.. ayrıca siteyi yeni keşfettim gerçekten güzel bir site ama sitede film izleyip yorum yapan bi kitle varki okudukça bogasıım geliyor filmden anlamayanlar gelip yorum yapmasın sinirlerim tavan yaptı film kültürü yok adamın gelmiş bide yorum yapıyor umutsuz vakasınız?

  0 -1
 3. serkan
  Spoiler içeren alan!
  klasik zindan adası cakması olmus ma ızlenılebılır
  0 -1
 4. @aerias

  50 dakikada işlenebilecek ortalama bir hikayeyi sündüre sündüre 2,5 saatte işlemişler. haliyle bunalttı. manzaralar, mekanlar, resimler şahane. müzik güzel. senaryo ve diyaloglar vasat. birkaç mantık hatası dışında gayet izlenebilir film. ama öyle muhteşem, şahane filan değil. görüntü kalitesi sitedeki çoğu film gibi 10 numara.

  0 -1
 5. @lovefool300

  Film sonuna kadar gizemini ve heyecanını koruyor. IMDB puanı bence biraz düşük kalmış. 7/10

  1 0
 6. @iffetarkan

  Tek kelime ile mükemmel, soluk soluğa izliyorsunuz mutlaka ama mutlaka seyredin benim oyum 8/10

  1 0
 7. @m3rt

  Film efsane. Sahnelerin çoğu çarpıcı ve rahatsız edici. Puanının düşük olmasının nedeni büyük ihtimalle gereğinden fazla uzun olması ve o final ? Böyle mükemmel bir filme bu denli sıradan bir final pek yakışmadı. Kesinlikle tavsiye edilebilecek bir film. Çekim kaliteside çok iyi filmin, sahne yakalamaları felan büyüledi. 7/10 benim için ama kesinlikle vaktiniz varsa izleyin.

  1 0
 8. @frhtsmsk

  Müthiş bir film.. Sonuna kadar gizem hiç eksilmiyor

  1 0