8.4
Oy ortalaması:
8.4/10 - 18 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nın ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir. Sinemaa.net olarak Yenilmezler: Oyunun Sonu izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. DOĞANER KESKİN AHMET

  SEVDİM

  0 0
 2. melih toplan

  çok güzel olmış bitmesi kötü oldu son sahneleri efsaneydi

  0 0
 3. emre

  4k yayınlayın lütfen. 1080 p izleyemiyoruz 4k olunca hiç uğraşmayız. yani ne var şunu çözünürlük seçeneği olan player a yükleseniz…..

  0 -1
  • @umutistn

   kardeşim 4k çözünürlüğü tıkanmadan izletecek internete paran yetiyor gelmiş buradan kaçak izliyorsun üstüne bir de siteye laf yapıyorsun.

   1 0
 4. @HarunTaskinoglu

  Sinema ortamında onlarca film izlemişimdir ve dünya genelinde oturmuş genel bir kural vardır; sinemada sessiz olunması gerekir.
  Bu film bu kuralı yerle bir eden bir film oldu, hiçbir film görmedim ben bütün seyirciler karakterelere tezahürat yapsın, alkışlar, ıslıklar, çığlıklar kopsun.
  Çocukluk kahramanlarımı bir filmde izleyebileceğimi öğrendiğim ilk Avengers filminde nasıl heyecanlandığımı hala hatırlarım. Müthiş bir seriydi, emeği geçen herkese teşekkürler.

  0 -1
 5. MRTYLDRM

  Arkadaşım ben bir türlü bu kaptan amerikayı gereksiz yere bu kadar büyütmelerini anlayamıyorum. İnsan deneyi bir varlık nasıl o kadar güçlü olabilir.

  Spoiler içeren alan!
  Hep amerikalı PEZEVENK`lerin
  kendilerini yüceltmesinden olan bir sonuç işte

  . Site başarılı admin. Emeği geçen herkesin eline sağlık. İyi Çalışmalar.

  0 -3
  • @umutistn

   Marvel evreninde o kadar olağanüstü karakterler ve olaylar var sen buna mı takıldın birader.

   0 0
  • @mesutmichael

   c enette hersey mumkun, butun bildiklerini yaratan Allah bunlarida yaratmis iste, simdi biliyon, what they can do or not , up to me, Me Me Me,

   1 -1
 6. @umutistn
  Spoiler içeren alan!
  Sinemada arkadaşlarla izlemiştim. Bence Avengers serisinin en iyi filmine aday. Filmin en beğendiğim anı Chris Evans’ın mjolniri eline aldığı andır bu sırada salonda nasıl bir alkış tufanı başladı açıklayamam. En hüzünlü kısmını ise hepimiz biliyoruz zaten. I love you 3000 times
  0 0
 7. @m3rt

  Sinemada izlemiştim, söylenecek pek bir şey yok. Mükemmel!

  1 0
 8. @Reiwan

  Film gibi film. Bu kadar yıl bize karakterleri yedirip, bu filmde de seriyi sonlandırdılar. Kaliteli bir son oldu… Ya da başlangıç? Her halukarda, çok yorumlanmaya gerek duyulacak bir yapım değil açıkçası. Eşsiz ve Mükemmel.

  Spoiler içeren alan!
  Iron Man ve Black Widow’la başlayan Avengers serisi, ilk Avenger’lar da böylelikle son Avengers filminde öldüler. İroni bir yana gözlerim yaşlı biçimde son sahnelerde beyaz ekrandan kafamı çevirmiş bulmuştum kendimi. Bir cesaretle tekrar izleyeyim dediğimde tekrar ekrana bakamadım. Tekrar süzüldü yaşlar. 3000 kez seviyoruz seni Tony. Çocukluk idolümdü kendisi, böyle olması üzdü, umarım defnetme sahnesinde arkadaki uzun çocuk (aka: Iron Man 3’deki garajı yenilenen çocuk) ya da Morgan, Iron Man mirasını taşır ve Young Avengers’da da gözlerimizi yaşartır.

  Herkese iyi seyirler.

  0 0
 9. @belmaozel

  hiç sıkılmadan 3 saat izledim..teşekkür ederim

  0 0