9.3
Oy ortalaması:
9.3/10 - 111 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Film, Kip S. Thorne'nun evrende 'Solucan Delikleri'nin gerçekten var olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yaratılmıştır. Filmin hikayesi bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, birlikte kalabilmek için verdikleri mücadele her birini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor.

Yorumlar (19)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @umutistn

  Bütün alternatifler bozulmuş.

  0 0
 2. @Reiwan

  Film gayet güzel, fizik yasaları ve tüm matematiksel kuramları katleden bir yapım olsa da insanın üzerinde güzel bir etki bırakan harika bir yapımdır, yalnızca yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturduğundan değil, oyuncular da deneyimlidir ve üst düzey bir performans sergilemiştir. Filmde anlamadığınız noktalar olursa üzülmeyin, yedirilmek istenen bir çok şey yalnızca kurgudur ve gerçek ile uzaktan yakından bir alakası yoktur. Ki zaten film bilim-kurgu sınıfında olduğundan, “kurgu” kısmı ağır basmıştır, normaldir, doğaldır. Araştırınız, okuyunuz, gelişigüzel yorumlar atmayınız. İyi sehirler dilerim.

  0 0
 3. @GoDLiKe

  gercekten cok basarili bir film.. iq su kurtarmayan bazi arkadaslar anlamayabilir tekrar izlesinler belki anlarlar..

  Spoiler içeren alan!
  0 0
 4. @Kutlu Yol

  Christopher Nolan ve ekibinin hazırlamış olduğu Yıldızlararası (Interstellar) filmi sadece erişilmez şeylerin bir gün gerçekleşeceği küt bilimkurgu filmi değil; aksine zamanımızın günlük yaşantılarımız içerisinde eriyip gitmemesi vurgusuyla işlenmiş hayatın ta içinden örneklemelerle süslenmiş harukulade bir eser kimliğiyle izleyicilere sunulmuştur.

  İyi seyirler dilerim;

  Kutlu Yol

  1 0
 5. @Aragorn

  Hiç bir bok anlamadım

  0 -2
 6. Fecr

  Filmin bilim kurgu olmasının yanında çok ayarında mükemmel bir dramı var.

  Spoiler içeren alan!
  Murph’ün hiç bir ebeveyn evladının ölümünü seyretmemeli dediğinde gözümdeki yaşları tutamadım, aklıma Kral Theodenin ”babalar oğullarını gömmemeli” dediği sahne geldi.

  Baba kız ilişkisi çok iyi işlenmiş bir bilim kurgu filmi.İzleyin,izletin.

  0 0
 7. @tolgatezel

  Dünyada bugüne kadar çekilmiş en iyi uzay filmi

  0 -2
 8. @Alponyms

  Bu filmi hafızamdan silseler de tekrar tekrar izlesem diye dua ettiğim oldu, tek kelimeyle muhteşem. Aranızda izlemeyenler varsa işi gücü bırakıp lütfen bu filmi izlesin 🙂

  2 0
 9. Kubra

  Hayatımda ilk defa bilim kurgu filmi izledim. Başta sıkılıp kapatmayı düşündüm ama iyiki de kapatmamışım. Mükemmel bir filmdi.

  0 0
 10. @umutistn

  Bilim kurgu = Interstellar hadi filmin iyi olmasını geçtim film de Matthew, Anne ve Jessica Chastain oynuyor. Sırf bu üçlü için bile izlenebilir.

  0 0