6.8
Oy ortalaması:
6.8/10 - 70 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesi, onyıllardır kıtanın geri kalanından ayrıdır. Doğa, insan uygarlığının son izlerini de bölgeden silmiş durumdadır. İlk keşif gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir. Bölgeye giden 2. keşif grubu toplu intiharla, 3. keşif grubu dost ateşiyle, en sonuncu olan 11. keşif grubu ise kendilerinin bir gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa süre sonra kanserden ölmüştür. 12. keşif grubunu oluşturan bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir araştırmacı, kendilerini nelerin beklediğini bilmeden bölgeye giriş yapar. Görevleri araziyi haritalamak, örnek toplamak ve bütün gözlemlerini raporlamaktır. Akıl almayacak topografik anomalilere ve yeni yaşam biçimlerine şahit olan ekibin birbirlerinden sakladıkları sırların ortaya çıkması ise her şeyi değiştirecektir... Natalie Portman, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Jennifer Jason Leigh, Oscar Isaac ve David Gyasi'nin başrolde oynadığı filmin yönetmenliğini Alex Garland üstleniyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (81)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. mulhi
  Spoiler içeren alan!
  Belki ben kaçırdım ama neden denizden gelmediler fenere garip
  0 0
 2. @sametrixx

  belki muhteşem bi film değil ama kesinlikle zaman kaybıda değil.. Sorarsanız eğer evet tavsiye edebilirim..

  0 0
 3. noname

  yine bir kadının dünyayı değiştirdiği film mi? ben almayayım. en azından 2 tane erkek olsaydı takım biraz daha karşı koyucu olabilirdi ama grubun sırf kadından oluşması çok saçma, hele hele aksiyon sahnelerinde gözlerini kırpmadan…peeeh film bu ya 😐

  0 -1
 4. @odemirel

  bilimkurgu gizem gerilim korku aksiyon, hepsinden birazcık koyunca dibi tutmuş aşure tadında olmuş. Efektleri için izlenir, film bitince unutulur. İkinci sefer seyredilmez. hiçbir sahnesi durdurup geri almayı gerektirmez. Bolca Portman var ama en azından.

  0 0
 5. @pasaeli

  çok iyi bir bilim kurgu sayılmaz.. değişik olan ilk temas fantezisi işte

  0 0
 6. @iffetarkan

  sadece görsel efektler güzel o kadar tamamen zaman kaybı

  0 0
 7. Mustafa

  1080p linkler biraz çoğaltılabilir mi?

  0 0
 8. @YARGIC

  süpersiniz uzun zamandir bekledigim filmlerden biriydi 🙂 görsellik efektler harika emeklerinize saglik tesekkürler

  0 0