7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Michael sıradan bir sigortacıdır. Her gün aynı saatte, aynı trenle evinden işine gidip gelen orta yaşlı bu adam için bindiği tren de içindekiler de birer aile üyesi gibidir. Bir gün yine aynı trenle eve giderken hiç tanımadığı bir kadın yanına yaklaşır ve kendisinden trende gizlenen bir yabancıyı bulmasını ister. Ödülü 75.000 dolar olacaktır, son durağa kadar da süresi vardır. Michael için bir oyun gibi başlayan bu süreç kısa sürede bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir. Taken filmlerinin yıldızı Liam Neeson ve Bates Motel'de döktüren Vera Farmiga bu ilginç filmle yıla güzel bir başlangıç yapacağa benziyor. The Commuter 12 Ocak 2018'de ülkemizde vizyonda olacak.

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @gecececireiz

  kategorisinde basarili bir yapim. senaryo, oyunculuk, aksiyon sahneleri vs… kaliteliydi. ortalamanin uzerinde bir film, tavsiye ederim.

  0 0
 2. @erta1073

  Heyecan doluydu. Güzel senaryo.

  1 0
 3. @ultraslan07

  güzel film.teşekkürler sinemaa.net

  1 0
 4. @neselihakan

  çok da beğenmedim. bana biraz saçma geldi.

  Spoiler içeren alan!
  herşeyi yapabilen biri yani treni durdurup içinden inenin ölümünü görmesini sağlayan biri trenin içindeki 25-30 kişiyi öldürüp işi bitiremiyor. sonunda ki sahne ise çok saçma. okadar etkin olacaksın ama gidip eski polise yakalanacaksın hemde aynı trende. saçmalıgın daniskası.
  0 -1
 5. CARLOS

  BU ADAMIN BOŞU YOK…..SHİDNERİN DOSYASI İLE ÇIKTI MUHTEŞEM BİR FLİM….ADAMLAR YAPTIKLARI ZAMAN EN İYİSİNİ YAPIYOR…..NEFES NEFSE MUHTEŞEM BİR FLİM….SEYRETMEYEN KAYBEDER..!!!!

  1 -1
 6. @d21k

  böyle bir son yok!

  0 0
 7. ORHAN

  Trende klasik heyecanlar.

  1 0
 8. @ozgunsero

  Hiç sıkılmadan bir solukta izlediğim ve sonunu merak ettiğim nadide filmlerdendi. Liam Neeson varsa o film güzeldir 🙂

  1 0
 9. @Superv

  Önerilecek filmlerim arasına girdi. Sürekleyici anlatımı ve kafayı çalıştırmak gerektiği için konu son dakikalarda çözüme kavuşuyor. Temposu ve heyecanı da artısı. Kısacası kaliteli bir film izlemek isteyenlere önerilir:)

  1 0
 10. @mustix619

  Peki amaç neydi?

  0 0